Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
jak ja nienawidzę w wiejskiej mentalności myślenia typu hurrr zmarnuje sie
świeżutki cieplutki świeżo kupiony chleb? hurrrr kurła stary trza zjeść #!$%@? że w tym czasie świeży zrobi się stary i będzie #!$%@? to samo
krzaki porzeczki które od kilku lat trzeba wyciąć bo nikt ich nie je? HURRRR TRZA OZBIERAĆ BO OPADNO I KURY ZJEDZO
nieważne że nikt ich nie je tylko wsadzi się do słoika i za kilka lat wywali XDD
ehhhhhhhhhhhhh

#bloglajfstajlowywiesniaka #zalesie #gownowpis
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@redmonk: ale ja też nie wyrzucam jedzenia, weź pod uwagę że mówię o wsi gdzie zawsze jest jakieś chętne zwierze żeby zjeść nawet coś zepsutego
(kocham kury za to że są naturalnymi odkurzaczami)
#!$%@? mnie gdy się marnuje jedzenie, ale jeszcze bardziej #!$%@? jedzenie go na siłę bosiezmarnuje chociaż tak naprawdę się nie zmarnuje ani odrobina xD
@nemesis238: ale zauważ, że same białe pieczywo. Praktycznie wszystkie ciemne mi pleśnieją, niektóre białe bułki (Lidl) też potrafią - ty masz same te zwykłe najzwyklejsze i one mi nigdy nie zachodzą pleśnią. Po prostu stają się twarde jak kamień.
Ja wrzucam do tego woreczka papierowego co jest przy pieczywie w sklepie (ostał się jeden w domu) i sobie leży w szafce dopóki nie najdzie mnie ochota na tarcie.
Jakbym zostawił na