Wpis z mikrobloga

Powiem wam coś mądrego na dobranoc. Jeśli macie w swoim życiowym planie stały związek, ślub i założenie rodziny, koniecznie ogarnijcie ten temat przed 30-stką. Ale dlaczego, po co? A no dlatego, że w wieku 30+ (i później) jest w cholerę trudniej. Fajne i nadające się do życia osobniki płci przeciwnej są pozajmowane i moszczą swoje rodzinne gniazdka. Zostaje drugi obieg, czyli wszelkiej maści rozwodnicy, alimenciarze, mamuśki, oraz cóż... popaprańce i przegrywy, do wyboru do koloru. Normalnego człeka ze świecą szukaj.
Oh wait. Tak naprawdę normalnych już w tym momencie nie ma. ¯_(ツ)_/¯

#zwiazki #gownowpis
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielona_Beczka: Wiesz, myślę, że tutaj też jest pewna ciekawa rzecz.

Można być rozbitkiem, można mieć multum blizn na ciele.
Ale można stać z podniesioną głową, wyciągnąć wnioski i iść do przodu dalej, będąc bogatym w doświadczenia i wiedzę.

Myślę, że taki facet byłby w stanie Ci zaimponować i to
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Masz rację, to też często spotykany problem - życie faceta przeorało, skończyły się szczeniackie marzenia, to i owo nie wyszło, no i teraz siedzi taka biedna pipa z podkulonym ogonem i złachmanioną sierścią. Siedzi rok, drugi, trzeci, piąty - zapuszcza się, kiśnie w bezsensie, ale nie podnosi głowy, nie próbuje już walczyć o coś lepszego. I po co komu taki mężczyzna?
  • Odpowiedz
Zostaje drugi obieg, czyli wszelkiej maści rozwodnicy, alimenciarze, mamuśki, oraz cóż... popaprańce i przegrywy, do wyboru do koloru. Normalnego człeka ze świecą szukaj


@Zielona_Beczka: Coś w tym jest. Większość osób w okolicy 30 lat przy okazji jest skażona tinderem, przedmiotowym podejściem do seksu, każdy sobie rzepkę skrobie i w rzyci ma to, że powinno się stanowić team, a nie "ja sobie, Ty sobie". Coś się psuje? Hajda w nowy związek,
  • Odpowiedz
@Zielona_Beczka: jestem chwile przed 30, mialem 2 kilkuletnie zwiazki, pare przelotnych i jestem wyleczony z bab. Piekne poczatki na haju hormonalnym a potem cierpienie i stany depresyjne. Nie dziekuje.

Zostałem wolnym ruchaczem. Panie mnie takim uczyniły. Wszystko bez zobowiazan
  • Odpowiedz
@Zielona_Beczka: ostatnio w klubie zostalem zaczepiony przez dziewczyne z wieczoru panienskiego.

Atrakcyjna mezatke, sama podeszla i zapytała czy umiem tanczyc (wczesniej ignorowałem wszystkie zachety, podchodznie, kontakt wzrokowy, tanczenie tuz obok mnie).

Przy barze okazalo sie ze maz programista nie ma czasu dla niej, woli grac w gry niz z nia sie seksic, jak w takich warunkach o dziecku myslec, na wyjazdy bierze 3 laptopy itd.,chciała z nim zerwac przed slubem ale sie
  • Odpowiedz