Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki i Mirabelki, mam spory problem w którymś może ktoś tu mi pomorze. Moja teściowa okazała się bardzo toksyczną osobą. Widzę jak ciągle wbija moją żonę w poczucie winy w każdej rozmowie. Ona jest uzależniona od akceptacji rodziców i mam wrażenie że to najwyższa wartość żeby mama była dumna i zadowolona. Wiem że teściowa leczyła się na nerwice i depresje kiedyś ale podobno już jest normalna. Generalnie przed ślubem rok temu udawała miłą ale po weselu wszystko się zmieniło i teraz jestem z teściową w bardzo złych relacjach. I widzę jak manipuluje i wbija swoją córkę w poczucie winy. Typ osoby która jest furiatką i na wszystkich gada i się denerwuje. Oczywiście dla mojej żony mama najlepsza. Ktoś ma podobne doświadczenia? Wie jak się przed tym bronić? #zwiazki #tesciowa #logikarozowychpaskow #slub #pytanie #nerwica #depresja #toksycznamatka #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Może spróbujcie zapisywać to co mówi złego jej matka a czego ona nie dostrzega że to złe. Jak zobaczy to tak napisane albo jeszcze w jakimś porównaniu co mówi dobra mama a czego nie powinna mówić to jakoś różowa dostrzeże że mamusia nie jest taka idealna. Albo jeszcze nagrać co mówi i puszczać dla różowej. Nabierze dystansu i zrozumie jak przeanalizuje