Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: No ale z tego co rozumiem twoje wypowiedzi, wyprowadź mnie z błędu jeżeli nie mam racji. Wszystkie regulacje są złe i państwo nie powinno się mieszać do krypto. Więc jeżeli państwo nie powinno to dlaczego chcesz zabraniać ludziom inwestycji w scamy? Jeżeli jest wolny rynek to jak inaczej mają się nauczyć jak nie własnym portfelem
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: nikt Ci nie nie zabroni handlować tym tombakiem ciesz się i rób to ale po cichu i nie pisz o tym bo tu jest więcej dzieci i niedoświadczonych co posłucha cię kupi, będzie trzymać aż zejdzie do zera. Nie ma etyki w handlu to handluj handlarzu ale nie naganiaj.
  • Odpowiedz
Ty twierdzisz że wszystkie alt to ponzi a ja twierdze że nie


@dla_zabawy: Ile jeszcze zamierzasz manipulować?
Pokaż mi gdzie tak stwierdziłem. Doskonale wiem co to ponzi i nie rób ze mnie idioty.

A teraz wskaż gdzie tak napisałem i gdzie pawlo naganiał na BTC pod koniec 2017
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Widziałeś kiedyś żeby on zaprzeczał? Jak pół tagu jara się tym i w podnieceniu wypisuję tą samą ściemę tutaj po kilka razy dziennie to co ma robić?
Ciężar przedstawienia dowodu spoczywa na twórcy tezy.
Ale skąd ty możesz wiedzieć jak cię tu wtedy nawet nie było. Po prostu uwielbiasz używać kłamstw które ci pasują. Jak z procentami. Żałosne
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: to było w formie żartu a ta pasta to potwierdzenie, tego czym są te tagi. Do kogo tu piszesz? Do dzieci w większości. A Ty nie masz z tym problemu bo dla Ciebie "w handlu nie ma etyki" a dla mnie etyka powinna być wszędzie to tylko ludzie są nieetyczni.
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Czyli rozumiem że sprzedawcy licencji DasCoina też są ok?
Sprzedawcy garnków za 12k babciom też w porządku? Głupie babcie, nikt im nie przykłada pistoletu do głowy. Same się decydują, prawda?
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Przecież wklejałem tu o screena z tej strony wielokrotnie i sam go widziałeś. Nadal twierdzisz że ja uważam że coś może spaść -111% procent? Nigdy nic takiego nie napisałem

I nie rób k---y z logiki. Udowodnij że ja kłamię. Nie, to ty udowodnij że mówisz prawdę. Żałosne manipulacje na każdym kroku. Jesteś dnem człowieku
  • Odpowiedz
Widzisz ale mi w przeciwieństwie do was nie przeszkadza co robi druga osoba, więc po co miał bym tego używać. Twoja kasa


@dla_zabawy: użyłeś naganiania na bitcoina użyłbyś i tego pomaga w walce politycznej, bez względu czy to prawda czy nie.
  • Odpowiedz
Czyli rozumiem że sprzedawcy licencji DasCoina też są ok?

Sprzedawcy garnków za 12k babciom też w porządku? Głupie babcie, nikt im nie przykłada pistoletu do głowy. Same się decydują, prawda?


@cyberpunkbtc: Jak bardzo bym chciał powiedzieć że nie są ok , do końca nie mogę. Z jednej strony jestem za ideą wolnego rynku z drugiej chciałbym więcej regulacji. Co można w takim przypadku zrobić , ostrzegać ludzi bo , zabronienie
  • Odpowiedz