Wpis z mikrobloga

Jak wieżysz w bajki to fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTC nigdy nie wygra z Fiatem jestem tego pewny


@dla_zabawy: czyli jesteś według mnie dzieckiem, nie rozumiesz natury ludzkiej i nie rozumiesz, że technicznie zatrzymanie bitcoina jest niemożliwe inaczej już dawno bitcoin byłby tylko wspomnieniem. To dzieje się a Ty zachowujesz się jak zwykły janusz udając, że nic nie widzisz.
  • Odpowiedz
Tokeniazacja to emisja akcji w formie tokenów. Prawnych akcji dających ci realne udziały w spółce. Dające ci prawa głosu, dające ci prawo do części majątku spółki, dające ci prawo do części dywidend z dochodów.


@cyberpunkbtc: Poczytaj najpierw jakie są rodzaje akcji i wróć bo coś tam wydaje ci się że wiesz ale tak średnio
  • Odpowiedz
Jak wieżysz w bajki to fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTC nigdy nie wygra z Fiatem jestem tego pewny


@dla_zabawy: Jak BTC był po 10$ to miliony takich jak ty identycznie pisali jeżeli ktoś wspomniał że BTC będzie kiedyś wart 1000$. BTC doszedł do 20 000 a wy nadal nic nie rozumiecie i nie wyciągacie wniosków. Tylko idiotycznie przesówacie z każdym rokiem granicę tego czego BTC
  • Odpowiedz
BTC nigdy nie wygra z Fiatem jestem tego pewny


@dla_zabawy: napisz mi to samo za 6 lat po dwóch halwingach w 2024 prawie nie będzie już inflacji w bitcoinie. Na tym zakończę. Mam ważniejsze rzeczy do zrobienia.
  • Odpowiedz
Poczytaj najpierw jakie są rodzaje akcji i wróć bo coś tam wydaje ci się że wiesz ale tak średnio


@dla_zabawy: Ja #!$%@?ę. o #!$%@?. Nie #!$%@? mnie. Inwestowałem w akcje na GPW kilkanaście lat temu, kiedy ty zaczynałeś podstawówkę. Tymi bredniami o telefonach apple i nazywaniem tego tokenizacja się ośmieszasz. Nie masz pojęcia nawet jak bardzo. I najlepsze że dalej w zaparte tego bronisz
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Nie ty nie masz pojęcia tak jak we wczorajszym wpisie o matematyce cie zamietli. Ale zawsze ktoś inny jest w błędzie nigdy ty. Z mojej strony koniec dyskusji z tobą , może kiedyś zmądrzejesz naprawdę warto słuchać innych szczególnie jak się ma tak małą wiedzę na wiele tematów. Nara
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Zamietli? To wejdź w ten wpis jeszcze raz. Bo oni uważali że jak mają równanie tutaj to jest to dowód. Ktoś przyszedł i wyprowadził ich z błędu. Oczywiście jak prosiłem o jakiekolwiek źródła czy argumenty to zamilkli. Cisza. Nic. Pisali co im się wydawało.

Ty tak samo. Ja potrafię ci uargumentować moje twierdzenia. Ty nic. Jedynie że nie wiem, mylę się itp.
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Mała wiedza o tematach. Sorry ale z tematem tokenizacji to się ośmieszyłeś kompletnie. Tak jak w całej tej dyskusji. Wieczne manipulacje. Zero sensownej obrony czy argumentów. Nic poza stwierdzeniem że nie mamy racji.Przekręcanie wypowiedzi, kłamstwa, manipulacje.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: sam zapędził się w kozi róg i doszedł do wniosku, że lepiej wyglądasz gdy udajesz, że jesteś marną owieczką, która dała się oszukać bo uwierzyła w scam niż, że jesteś bezwzględnym oszustem i z zimną krwią sprzedajesz ludziom tombak. On wierzy tylko w fiata i kasę a nie bitcoina czy alty. jest bezwzględnym handlarzem, przyznał się do tego a potem wycofał. Tak jak banksterzy z Wall Street co sprzedawali
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: Jest to chyba naturalna kolej rzeczy że powstają klony, jest tak na każdym rynku, chyba że ograniczają nas patenty lub regulacje. Nie odnosząc się do krypto ale innych rynków, monopol najmniej służy klientom, im większa konkurencja to klient ma lepiej. Oczywiście nie można patrzeć na BTC z perspektywy firmy, ale z perspektywy projektu i ludzi którzy go tworzą, konkurencja też jest dobra, podnosi mobilizacje co w efekcie końcowym daje
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Akurat na BTC konkurencja nie ma wpływu. Deweloperzy nie rozwijają go bo to ich projekt lub ich praca za którą dostają wynagrodzenie. To nie jest projekt gdzie ktoś ma parcie że musi on wygrać bo ktoś inny go prześcignie. Nie miało by to wpływu na ludzi rozwijających BTC.

Poszukaj sobie opinii o jakości kodu BTC, jak ludzie go chwalą. Jest dopracowywany od 9 lat przez czołówkę najlepszych programistów. To
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Generalnie się zgadzam, deweloperzy/programiści to dość specyficzna grupa ludzi, szczególnie dobrzy. Chodzi mi bardziej o aspekt ambicjonalny, co często można zobaczyć po wypowiedziach coderów BTC na twitterze. Oni udowadniają że mają racje dobrym kodem i jak ktoś im wiedzie na ambicje mogą pracować znacznie więcej bardziej się mobilizować. Podobne zachowania obserwowałem w środowisku *BSD (open,free,net) czy też w open-sourcowych projektach custom ROM'ów do Androida.

Czy cała burza BTC /
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Akurat BCH ma strasznie marnych programistów i to nie jest jakaś moja opinia. To znane w świecie fakt. Podobnie deweloperzy od forka 2x. Pewnie tego nie wiesz ale miał być drugi fork niedługo po BCH. BTC z 2MB blokiem i już z segwitem. Na samym końcu się wycofali. WIesz co się okazało. W ich wersji forka odryto znacznego buga który zawiesiłby całą sieć po uruchomieniu ;) Przyznam szczerze że
  • Odpowiedz
BCH nie ma dobrego wsparcia społeczności. Nie jest lubiany. Po za tym nie wiem dlaczego ale na ich koncie githuba od dłuższego czasu nie ma ich kodu, nic. Nie wiem o co chodzi. Jak zamknięty projekt :P


@cyberpunkbtc: Też to zauważyłem bo chciałem sprawdzić aktywność
  • Odpowiedz