Wpis z mikrobloga

Człowieke pisze jakąś bzdurę. Mówię żeby udowodnił. On na to udowodnij że ja kłamię. Fuck logic.

Idealny na polityka. Ten sam styl, ja #!$%@?ę że ci nie wstyd...

@cyberpunkbtc: ja handluję pivixem z amelkiem, przez takimi jak on politykami nie ma obrony. Jesteś winny i tyle. Nikt nie musi udowadniać czy zrobiłeś coś czy nie wyrwie coś z kontekstu i tłumacz się przed całym światem. nawet nie dotknąłem tego gówna
  • Odpowiedz
Jak bardzo bym chciał powiedzieć że nie są ok , do końca nie mogę. Z jednej strony jestem za ideą wolnego rynku z drugiej chciałbym więcej regulacji. Co można w takim przypadku zrobić , ostrzegać ludzi bo , zabronienie handlu garnkami to tworzenie sztucznych ograniczeń.


@dla_zabawy: Wolny rynek nie oznacza przyzwolenia na okłamywanie ludzi na temat produktu który się im sprzedaje. Tak jest z shitami.

Pomijając to, nawet jeżeli coś
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Z pewnością nie wszystkie ale prawie wszystkie.
Nie mów mi że wierzysz że ktoś robi ICO bo ma pomysł na wspaniały projekt który jest potrzebny i przydatny a nie robi tego po to żeby ludziom opchnąc za miliony $ obietnice bez pokrycia.
To naiwność równa z tymi babciami od garnków.
Poważnie uważasz że te wysypy coinów to nie skok na chajs od frajerów. Naprawdę myślisz że to sensowne projekty
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Ja ci radzę, wejdź sobie na jakąś stronę z ICO i poczytaj o tych projektach. Ja nie wyrabiam. Tam są tak idiotyczne pomysły że to przechodzi ludzkie pojęcie. Już im się kończą pomysły i wymyślają coraz idiotyczniejsze rzeczy.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Z ICO się zgadzam, sporo projektów gdzie blockchain do niczego nie potrzebny. Dlatego też czekam na tokenizacje spółek, bo jeżeli ktoś zbiera kapitał i ma dobry whitepaper za pomocą tokenów może zebrać kapitał. I nie musi się wysilać że potrzebne mu tokeny. Np może zbierać kasę na budowę domów starców w Europie zachodniej, bardzo dochodowy biznes
  • Odpowiedz
Tutaj mówisz o etyce handlu, ludzie powinni być świadomi co kupują.


@cyberpunkbtc: napisał to czyli wie, że wszystko to jest scam ale nie przeszkadza mu to bo w handlu nie ma etyki a teraz pisze co innego, że wierzy, że nie wszystko to scam ale nie chce napisać co nie jest scamem bo wie, że wszystko to skok na kasę. Dobry adwokat czy polityk to to samo, minął się z
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Wytłumaczę ci to inaczej. Jest np. taki VeChain i on ma realny produkt. Ma normalny model biznesowy, to fima która coś oferuje i to sprzedaje. Plomby z chipami rfid na produkty.

Tylko jest jeden mały szczegół. TO SCAM. A wiesz dlaczego? Bo ta firma do funkcjonowania nie potrzebuje tego gówno coina! Tak. Mogłaby normalnie powstać i działać bez tego coina. Ale po co? Lepiej sprzedać ludziom shity które nigdy
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: bitcoin pochłonie wszystko nawet fiata a Tobie marzy się, że jakiś shitcoin przetrwa w tej walce? Bitcoin nawet nie konkuruje z tym scamem, bitcoin konkuruje z fiatem. Ja wierzę, że kiedyś nastąpi hiperbitcoinizacja dzięki temu, że ludzie są chciwi i nikt tego nie powstrzyma, więc nie mów mi, że jakiś alt wygra z bitcoinem.
p.....4 - @dla_zabawy: bitcoin pochłonie wszystko nawet fiata a Tobie marzy się, że j...
  • Odpowiedz
Z ICO się zgadzam, sporo projektów gdzie blockchain do niczego nie potrzebny. Dlatego też czekam na tokenizacje spółek, bo jeżeli ktoś zbiera kapitał i ma dobry whitepaper za pomocą tokenów może zebrać kapitał. I nie musi się wysilać że potrzebne mu tokeny. Np może zbierać kasę na budowę domów starców w Europie zachodniej, bardzo dochodowy biznes


@dla_zabawy: Nadal nie wiesz co to tokenizacja spółek i mylisz ja z crowdfundingiem. Człowieku, zanim jakakolwiek spółka zostanie stokenizowana to minie wiele lat.

Tokenizacja spółki nie jest wydanie coina i zaoferowanie coś za niego w przyszłości. Ty mylisz nadal te dwa osobne pojęcia. Ty wiesz jak ciężko w ogóle przygotować możliwości do tokenizacji spółki
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Tłumaczyłeś mi o tokenizacji? Tak wytłumaczyłeś że pokazałeś że nie rozumiesz tego pojęcia. Tokeniazacja to emisja akcji w formie tokenów. Prawnych akcji dających ci realne udziały w spółce. Dające ci prawa głosu, dające ci prawo do części majątku spółki, dające ci prawo do części dywidend z dochodów.

Ty mi wyjechałeś z jakimś #!$%@? o tokenizacji np., CD Projektu że jak będa chcieli wydać grę to sprzedadzą ci token a ty później za ten token dostaniesz ta grę.

Co ma jedno z drugim wspólnego?
A najlepsze było stwierdzenie że będziesz mógł kupić smatphone apple za token ich akcji. No tak, bo spółka nie sprzedaje akcji żeby pozyskać kapitał, tylko tworzy produkty i ponosi koszta aby odsprzedać go za swoją
  • Odpowiedz