Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Dobrze pokazane jeżeli ludzie uznają że kamień ma wartość to cena kamienia będzie rosła i ja chce to dostrzec przed innymi i wykorzystać. A nie mieć podejście to przecież bez sensu że ludzie kupują kamienie. Zauważ że ja nigdzie nie napisałem czy jakikolwiek alt ma uzasadnienie rynkowe czy nie. Skupiłem się tylko na cenie a czy to symbol XXX czy ZZZ to bez różnicy. Jest to kompletne zaprzeczenie analizy fundamentalnej
Dobrze pokazane jeżeli ludzie uznają że kamień ma wartość to cena kamienia będzie rosła i ja chce to dostrzec przed innymi i wykorzystać. A nie mieć podejście to przecież bez sensu że ludzie kupują kamienie. Zauważ że ja nigdzie nie napisałem czy jakikolwiek alt ma uzasadnienie rynkowe czy nie. Skupiłem się tylko na cenie a czy to symbol XXX czy ZZZ to bez różnicy. Jest to kompletne zaprzeczenie analizy fundamentalnej


@dla_zabawy:
zrozum człowieku, że wtedy jesteś cyganem sprzedającym ludziom tombak jako złoto. Jeżeli Ci to nie przeszkadza i uważasz to za "zarabianie pieniędzy" to ciesz się, że stworzyliśmy system gdzie niema nikogo kto Cię dojedzie za to.


@pawlo74: Wolny rynek , a czym to się różniło od nagnania na BTC przy 20k jak sądzę że sam wiedziałeś że zaraz padnie bo za długo jesteś w krypto by być na tyle naiwny że
Wolny rynek , a czym to się różniło od nagnania na BTC przy 20k jak sądzę że sam wiedziałeś że zaraz padnie bo za długo jesteś w krypto by być na tyle naiwny że wtedy pociągnie to dalej


@dla_zabawy: ludzie zaczęli ufać mi bezgranicznie i to nie jest dobre, nikomu nie wolno ufać. Bardzo dobrze, że kupili na górce, ja też kupiłem na górce, dopóki nie sprzedadzą nic nie stracą bo
@dla_zabawy: Mam dla ciebie propozycję. Zamiast powtarzać te ściemy shitcoinowców znajdź mi takie wpisy Pawlo kiedy naganiał w tamtym okresie ;)

Czy tylko powtarzasz to co usłyszałeś. Również jak bezmyślne kserowanie ich że bluzgam tu ludzi i wyzywam od dziwek itp. ;)
Tutaj mówisz o etyce handlu, ludzie powinni być świadomi co kupują.


@dla_zabawy: o to właśnie chodzi, że nie są i nie wiedzą tego co Ty ja nawet nie wiem czy Ty wiesz albo jesteś zwykłym cyganem.

Ty twierdzisz że wszystkie alt to ponzi a ja twierdze że nie


@dla_zabawy: będziesz musiał zniknąć albo przyznać się, że jesteś amelkiem. Za krótko jesteś aby pisać takie stwierdzenia. Nie masz wiedzy.
@dla_zabawy: Niestety nie są. Tacy jak ty pomagają im robić pranie mózgu. Zobacz na co Polacy głosują żeby było dodane do BitBaya. Futurocoin. Gratuluję. Wspaniała robota naganiaczy scamów. Ludzie proszą o możliwość inwestycji w piramidę finansową podobną do DasCOina