Wpis z mikrobloga

Co za głupie tłumaczenie Redów, że Wiedźmin był TPP bo mieliśmy już gotową postać a tu będziemy ją kreować i będzie FPP bo teraz chodzi o imersję ze światem. Przecież jak stworzę postać to chcę ją widzieć a nie, że będę grał kimś tam i w ogóle taka postać nie będzie mnie obchodzić. Ktoś to ogarnia ?

#cyberpunk2077 #gry
  • 15
@marcink-k: Wiedźmin to duże otwarte tereny, walka mieczem, turlanie sie przewroty itd. Poruszanie się w ciasnych pomieszczeniach to jest dramat w tej grze.

Cyberpunk to według opisów tych którzy widzieli demo lokacje wręcz klaustrofobiczne i dlatego FPP lepiej się sprawdza, a tak jak już @filogzzz: powiedział postać będziesz sobie w cut scenkach oglądał - tak jak w Wiedźminie ;)
@CorTuum ale to, że będzie czasami ciasno, a miasto wysokie to już bardzo dobre argumenty. Szczególnie patrzenie w górę w tpp jest niemożliwe zupełnie
@Im_CIA: Na pewno bardziej zrozumiałe niż rzucanie buzzwordem.
I bardziej piłem to idiotycznego 'robiom jak chcom'. Ich poprzednia seria gier jest przecież przykładem wszystkiego, tylko nie tego, odkąd kopiowała co popularniejsze elementy.
@cl_master: oczywiście niech robią jak chcą, ich prawo a moje prawo, że to mi się może nie podobać a zwłaszcza wciskanie kitu, że chodzi o imersję. Z tego co czytałem to mają problemy aby postać z cutscenki zgrywała się z tą co sobie wykreujemy i tu może być pies pogrzebany i po prostu takiego wytłumaczenia bo imersja nie kupuję.