Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest jakiś sposób by odrzucić myśli o byłej? Najbardziej bolesne są przychodzące nagle do głowy wspomnienia z pierwszej randki itd., momentów gdzie popełniałem jakieś błędy w relacji i to wkurzenie, że czasu już nie cofnę. Jeszcze te myśli gdzie teraz jest i co robi. A już zupełnie jak zobaczyłem ją jeszcze na portalu randkowym i wyobrażam z innym facetem. Do tego ta świadomość, że była ona z urody bardzo w moim typie i 10/10 mimo że może nikt by jej tak nie sklasyfikował.
Miał ktoś podobnie? To w końcu przechodzi i da się zapomnieć o wszystkim? Jest na to jakiś sposób dobry?

#tfwnogf #feels #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 35
Tak, przechodzi. Trzeba dać sobie czas, zająć czymś głowę. To może potrwać pół roku, rok, może dłużej ale w końcu pozostają wspomnienia, które nie wywołują żadnych przykrych emocji. Trzeba tylko zaakceptować to co się stało i nie myśleć o tej osobie jako o tej jednej jedynej.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tak miałem, zmarnowałem 3 lata, bo porównywałem każdą kolejną do tej eks i zawsze mi siedziała w głowie jak tylko miałem jakąś drobną z innymi. Wystarczyło się bardziej zaangażować i eks przestała byś jakimkolwiek problemem . Stwierdziłem, że #yolo i zaryzykuję kolejny związek i mam 1000x wspanialszą kobietę już od roku :) Head up stary.

Problem w tym, że facetom się wmawia od małego, że to kobiety są bardziej