Wpis z mikrobloga

Messi najpierw otworzył wynik w ostatnim meczu, który dał awans dla Argentyny do 1/8. Ronaldo nie zrobił w ostatnim meczu nic i prawie odpadli z Iranem.

Messi wyprowadza Argentynę na prowadzenie z Francją notując asystę, później daje im nadzieję w 92 min fenomenalna asysta, która daje jeszcze nadzieje. Ronaldo słabo pomógł zespołowi w 1/8, prawie w ogóle.

Nie chodzi o jakieś wojenki, bo zaraz ktoś zarzuci, tylko proszę nie piszcie już tego mitu, że Ronaldo reprezentacji pomaga, a Messi nie.

#mecz #pilkanozna #mundial #fcbarcelona #realmadryt
  • 23
@lczernecki: @adzioq: Ale On właśnie ukazał tutaj, że zarówno Messi, jak i Ronaldo w niektórych meczach ratują swoje reprezentacje, a w niektórych nie dają rady. A jeszcze niedawno było tyle gadania, że Messi nie pomaga reprezentacji i nawet taki mem popularny się zrobił, że Ronaldo z płonącego domu wynosi Real i Reprezentację, a Messi tylko FC Barcelonę wynosi, a repre zostawia w pożarze.
To Wy to odbieracie jako jakiś atak/umniejszanie
@AgentGecko: Tutaj akurat NIGDZIE nie napisal, ze Ronaldo pomagal reprze (znaczy sie napisal, ale jak ktos mu to wytknal).

Ronaldo nie zrobił w ostatnim meczu nic i prawie odpadli z Iranem.


Ronaldo słabo pomógł zespołowi w 1/8, prawie w ogóle.
@adzioq Po to by pokazać takim osób, które twierdzą że tylko Ronaldo ratuje reprezentację, a Messi nie, robią to obydwaj, sam pewnie to pisałeś, ale nie chce mi się sprawdzać, u was jest taki problem, że wszędzie widzicie atak w Ronaldo, a tak nie jest, wiele razy go nazywałem najlepszym łowca w historii, ale wiadomo każdy mój wpis na jego temat to hejt
@tomekwykopuje powiem tak, Messi i Ranaldo nigdy nie będą grać na takim samym poziomie co w klubie, ponieważ grając w kadrze często dostają podwójne krycie, bo tak działają kadry Argentyny i Portugalii że wystarczy ich wyłączyć i te reprezentację tracą ponad 80 % na wartości. W klubach jest inaczej często nie dostają podwojonego krycia bo mają znakomitych partnerów w klubach i nie stanowią 80 % wartości zespołu.