Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z #logikarozowychpaskow. Pracuje w jednej, dużej firmie z pewną dziewczyną. Na początku nie zwracaliśmy na siebie uwagi, potem trochę rozmawialiśmy itd i tak się trochę zakolegowaliśmy. Jakoś tak spontanicznie wyszło pewnego razu, że chciała mnie nastraszyć w ramach żartu i zaszła od tyłu (nie widziałem jak się skrada) i wbiła mi palce w żebra. Od tego czasu czasami droczymy się nie tylko słownie ale również na dotyk np ostatnio prowadziliśmy pewną śmiechową konwersację i nagle chciała sprawdzić czy mam łaskotki. Pomyślałem, że skoro takie coś to może być podryw z jej strony a jest bardzo ładna więc zaproponowałem jej spotkanie - odmówiła i stwierdziła, że jej chłopak by jej nie pozwolił. Spytałem ostatnio drugi raz i znowu ta sama gadka o chłopaku.

Nie mogę w końcu rozgryźć czy ona mnie podrywa czy nie. Z jednej strony przychodzi do mnie, zaczepia mnie, dotyka z drugiej strony gadka o chłopaku i odmowa spotkań. O co chodzi?

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 35
  • Odpowiedz
  • 2
@virtuti_stulejari zależy od indywidualnych ustaleń pary w związku, moim zdaniem. Wiadomo, co za dużo macanek to niezdrowo, ale

Normalne dziewczyny nie dotykają innych facetów mając chłopaka


też brzmi bardzo restrykcyjnie.

edit: w sumie czepiam się tylko tego jednego zdania, bo ogólnie się z Tobą zgadzam. ale domyślam się, że to był tylko skrót myślowy.
  • Odpowiedz
fggdhhdgh: Opcji jest kilka.

1. możliwe, że coś jej chodzi po głowie ale póki co ma taktyke małpy tzn nie puści jednej gałęzi zanim nei złapie kolejnej ale tkwi w strefie bezpieczeństwa
2. jest znudzona związkiem ale chce byś się bardziej postarał z uwodzeniem a nie walił wprost, chdzmy gdzieś razem.
3. traktuje cie jak beta orbitera/ frienda i stąd skrócenie dystansu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W takiej styuacji polecam agreswny krok naprzód. Zapędz do rogu i atak. Ona czegoś chce ale boi się, bo jest w związku. I tak nie będzie z niej materiału na żone, bo skoro teraz się tak zachowuje to będzioe się tak zachowywać w przyszłości, ale może chociaż zamoczysz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jest bardzo dużo prawdopodobieństwo że zostaniesz bolcem na boku, jedynie nie możesz naciskać na jakieś spotkanie itd, w pewnym momencie ona sama pewnie coś zaproponuje ;) Dobrze jakbyś dodatkowo całą sytuację "rozpalił" jeszcze bardziej, a nic nie zrobi tego lepiej jak wzbudzanie zazdrości, czyli rzuć jakiś komplement jakieś innej koleżance w pracy tak aby ona usłyszała, powiedz jej że masz dziś jakiś wypad z jakaś koleżanką itd :P Jeśli
  • Odpowiedz