Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z #logikarozowychpaskow. Pracuje w jednej, dużej firmie z pewną dziewczyną. Na początku nie zwracaliśmy na siebie uwagi, potem trochę rozmawialiśmy itd i tak się trochę zakolegowaliśmy. Jakoś tak spontanicznie wyszło pewnego razu, że chciała mnie nastraszyć w ramach żartu i zaszła od tyłu (nie widziałem jak się skrada) i wbiła mi palce w żebra. Od tego czasu czasami droczymy się nie tylko słownie ale również na dotyk np ostatnio prowadziliśmy pewną śmiechową konwersację i nagle chciała sprawdzić czy mam łaskotki. Pomyślałem, że skoro takie coś to może być podryw z jej strony a jest bardzo ładna więc zaproponowałem jej spotkanie - odmówiła i stwierdziła, że jej chłopak by jej nie pozwolił. Spytałem ostatnio drugi raz i znowu ta sama gadka o chłopaku.

Nie mogę w końcu rozgryźć czy ona mnie podrywa czy nie. Z jednej strony przychodzi do mnie, zaczepia mnie, dotyka z drugiej strony gadka o chłopaku i odmowa spotkań. O co chodzi?

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskaObywatelka: nie podniecaj sie, ze zajeta sie toba bawi, jej intencje nie sa dobre
traktuj oficjalnie, wrecz zimno
taka baba nie zasluguje na darmowa atencje
zal.pl ze zapraszasz babe bo cie gilgocze, baby sa prozne i tyle, a ty jestes zabawka

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
Ma faceta, lubi flirtować, eot. Jedyne na co możesz liczyć to jakaś akcja po pijaku na integracji. Albo jak się rozstaną, nie ma takiego wagonu itd ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Kiedy kretyni jak ANW zrozumieją, że odwzajemnienie uśmiechu, muśnięcie ręki, poklepanie po plecach, lub poprawienie włosów nie oznacza od razu, że na Ciebie leci. Nauczcie się rozpoznawać takie gesty i przestańcie się żalić, bo tylko syf robicie normalnym facetom.
  • Odpowiedz
różowe szony


@virtuti_stulejari: nawet nie wiem co napisałeś. Mogę się tylko domyślać, że pisząc "szony" miałeś na myśli kobiety. Odpiszę Ci po polsku żebyś frajerze zrozumiał. Mam nadzieje, że przy takim podejściu i nazywaniu kobiet, konia walił będziesz knypie do końca swoich dni, a na pewno do przerostu prostaty. Kto frajerze dał Ci pozwolenie tak je nazywać? Dresiarskie podejście do tematu, nie daje d--y, to k---a, jak daje d--y to
  • Odpowiedz