Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisz z kobietą po 30stce. Z wyglądu dosyć przeciętna ale naprawdę fajny charakter. W sumie dogadujecie się, więc proponujesz spotkanie:

"Nie wiem... Boję się. Jestem nieśmiała i mam kompleksy"

Piszesz dalej i w końcu się spotykacie. Spotkanie naprawdę miłe. Kilka godzin rozmów na totalnym spontanie. Na koniec spotkania gdy już jedziesz autem do domu dostajesz smsa:

"Daj znać jak bezpiecznie dojedziesz. Mam nadzieję, że po tym spotkaniu dalej będziesz chciał się do mnie odzywać."

Mija kilka dni. Dalej piszecie, rozmawiacie codziennie. Jesteś facetem, więc proponujesz kolejne wyjście razem:

Próba 1- odmowa bo coś tam.
Próba 2- szybka zmiana tematu bez podania alternatywnego terminu.

Olewasz temat, bo masz swój honor. Zajmujesz się swoim życiem. Po pewnym czasie dostajesz smsa:

"Dlaczego już do mnie nie piszesz? :-("

#!$%@? ATENCJUSZKI!!!

#tfwnogf #zalesie #stulejacontent #przegryw #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 19
OP: Proponować spotkanie trzeci raz? Sorry ale prosić się nie zamierzam. W smsach wszystko ładnie cacy a na żywo to co- zjem ją?

Najlepsze jest to, że w dniu w którym zaproponowałem jej wyjście razem miała dzień wolny i chwaliła mi się, że poza wyjściem do kosmetyczki nie ma nic w planach.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

MeksykańskiObywatel: "#!$%@? atencjuszki" a sam wymyslasz jakies wyjazdy byle to ona za toba biegala i prosila o spotkanie. Tak, niektorzy sie boja spotkan na zywo i sama ci napisała ze jest niesmiala, uprzedzila a ty masz bol dupy bo nie okazala sie super wyzluzowana laska.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

AzjatyckiZboczeniec: Daj jej już spokój i kulturalnie się pożegnaj. Nie każdy jest taki sam, nie wiesz jaka ma przeszłość (sama po 30 - podejrzewam, ze kolorowo nie było i zbyt kolorowo się ze sobą nie czuje, a pewnie miał na to wpływ bolesny związek albo inne problemy rodzinne czy zdrowotne). Takie kobiety są dla zdecydowanych i o podobnym poziomie doświadczeń życiowych. Chyba była szczera, ze jest nieśmiała i ma kompleksy? Takie
TopKek: > Daj jej już spokój i kulturalnie się pożegnaj. Nie każdy jest taki sam, nie wiesz jaka ma przeszłość (sama po 30 - podejrzewam, ze kolorowo nie było i zbyt kolorowo się ze sobą nie czuje, a pewnie miał na to wpływ bolesny związek albo inne problemy rodzinne czy zdrowotne). Takie kobiety są dla zdecydowanych i o podobnym poziomie doświadczeń życiowych.

Ale smiechlem, takie kobiety to sa tylko dla beta
laska Ci pisze że jest nie śmiała i ma kompleksy.


@ladnyalegruby: Fajnie, że wie i przyznaje się, ale nie traktujmy tego od razu jako wymówki by nie robiła nic.
Kompleksy nie sprawiają, że nie jest w stanie dostrzec zaproszeń, którym odmawia.
Inna rzecz, że na pytanie czemu nie pisze OP mógł na luzie wyjaśnić czemu - wtedy niekoniecznie pogłębi jej kompleksy, a może zwiększy świadomość trochę. :)
Przejdź do kontrataku - trzymaj ja bez odpowiedzi po 2 dni, potem odpisz tylko „?”. A potem smsuj z nią jakby nigdy nic, żeby było miło. Potem znowu znikasz. Z czasem zgłupieje i sama się będzie chciała z Tobą spotkać