Wpis z mikrobloga

jak nie zamierzasz się odżywiać zdrowo w trakcie studiów to must-have. Minusem jest, że mega rozleniwia i rozwala zdrową dietę - chleb z serem do opiekacza i możesz tak cały dzień/tydzien/rok (,)
@czikapu polecam taki firmy severin. Koło stówki musiałem zapłacić ale działa już czwarty rok i dalej grzeje jak #!$%@?. Ma wymienne wkłady i gofry na nim robiłem i się dało i wyszły zajebiste.

allegro.pl/toster-opiekacz-gofrownica-3w1-severin-2968-1000w-i5248697291.html
@czikapu: ano sie przyda, żelazko będziesz miał czystsze, jak masz...
na marginesie chleb tostowy i steki z biedronki+ ser z opiekacza to zajebisty budżetowy fastfood, wiem, że nie zdrowe, ale bardzo dobre
tylko może bardziej markowy kup, np żona kupiła jakieś najtańsze gówno, ścianki nie są w żaden sposób izolowane, obudowa się nagrzewa, że nawet docisnąć nie można
zawsze jechałem na podstawowych tych trójkątnych. raz miałem okazję zrobić w takim jak na zdjęciu to były najlepsze jakie jadłem, ale chlorestwo jest dość duże i ciężkie to tak na studia średnio


@Dokkblar: o to to, niby to samo, a jednak pasiaste tosty smakują jakoś lepiej niż trójkątne :D 3-4 lata temu kupiłam w Tesco właśnie taki opiekacz robiący tosty w paski, o gabarytach standardowego opiekacza, kosztował około 30 zł,
Pobierz c.....a - > zawsze jechałem na podstawowych tych trójkątnych. raz miałem okazję zrobi...
źródło: comment_Wz6s3a7fPM79FtZGmjnqNMQo80e19aMx.jpg
@czikapu: mam identyczny i jest spoko, ale oczywiście zamknięcie po roku odpadło. Koniecznie używaj papieru do pieczenia, najlepiej szarego, a nie białego