Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 29 lat i czuję, że idę na dno.

Od początku- pracuję w sprzedaży, zarabiam te 4-4,5k miesięcznie mieszkam w wynajętym domu na przedmieściach stolicy. Mawiają, że lubiany w towarzystwie, trochę śmieszek i całkiem ogarnięty. W wolnym czasie podróżuję po kraju, bawię się motoryzacją (amatorski drift, rajdy typu Złombol) i nie stronię od imprez ze znajomymi. Wydawałoby się, że życie normalnego singla- TAKI #!$%@?!

Od małego jestem typowym grubaskiem, który ma raptem 168cm wzrostu. Powodzenie w relacja z różowymi- zerowe. Nie pamiętam już kiedy byłem w bliższej relacji z różową. Oczywiście mnóstwo razy słyszałem od różowych jaki to zabawny i wyjątkowy jestem ale jak to w tym memie- "Chciałabym takiego faceta jak Ty tylko, że przystojnego". Przez całe lata dostawałem kosza lub wpadałem w friendzone. Podczas gdy znajomi wchodzili w kolejne związki, ja byłem idiotą, który wierzył, że kiedyś w końcu poznam kogoś wartościowego dla kogo wygląd i pieniądze nie są najważniejsze. Niebawem 29 urodziny a doświadczenie w relacja z kobietami mam na poziomie 17 latka.

Powiecie: rusz dupę ulańcu! Owszem- ruszyłem. Schudłem i chudnę nadal, uprawiam sport, dbam, o siebie jak mogę ale brzydkiej mordy nie oszukasz. W dzisiejszych czasach niski facet ze średnią mordą nie ma czego szukać na rynku matrymonialnym. Z moją aparycją z klubach i na festynach nie mam czego szukać. Z drugiej strony portale typu Sympatia i Badoo- tutaj również bez żadnych sukcesów (sprawdzałem pisząc i spotykając się z dziewczynami). Praktycznie każde święta, urodziny czy też Sylwester w atmosferze samotności.

To nie tak, że mam strasznie parcie na bycie z kimkolwiek! Intelekt i charakter dziewczyny są dla mnie najważniejsze. Nie chodzi mi o to aby bezmyślnie zakisić ogóra, tylko aby być blisko z kimś z kim będę się wzajemnie rozumiał.

Dlaczego w 2018 roku ogarnięty facet, który jednak nie ma własnej firmy, m3 na Mokotowie, Audi A7 w podziemnym garażu ani mitycznych 180cm- jest traktowany jak odpad genetyczny?

Przestałem już szukać. Nie mam do tego siły ani nerwów. Żal tylko na sercu bo lata lecą a frustracja z każdym miesiącem rośnie, kiedy widzę jak inny układają sobie normalne życie a ja jestem zawsze samotny.

Co zrobić dalej ze swoim życiem? Będę wdzięczny za każdą rozsądną radę.

Ps. Tylko nie piszcie, że powinienem obniżyć wymagania. Od zawsze celuję w niskie, nieco grubsze laski- takie akurat mi się podobają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#friendzone #feels #tfwnogf #stulejacontent #tinder #badoo #samotnosc #logikarozowychpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pomysl sobie ze ktos ci kaze uprawiac seks z kobieta o wygladzie np doroty wellman

tak wlasnie jestes postrzegany przez kobiety ze swoim wzrostem i twarza

a nie, doczytalem ze wolisz grube
no to wstaw w miejsce wellman dowolna brzydka dla ciebie kobiete
  • Odpowiedz
Mam 29 lat i czuję, że idę na dno.


@AnonimoweMirkoWyznania: Idziesz na dno, bo nie masz okazji poruchać?

Ja #!$%@?ę, jak to nie jest zarzudka, to weźcie się wszyscy ogarnijcie, bo mi wstyd, że mam między nogami to samo co wy. Od kiedy życie jest definiowane przez to, czy ma się kobietę czy nie? A samorozwój, a własne zadowolenie, a sukces? Milion różnych innych spraw, które wpływają na człowieka i są
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie jestes super hadem to musisz sobie znalezc dziewczyne ktora nie jest super modelka
jest masa samotnych dziewczyn 5/10 ktore maja dokladnie taki sam problem z relacjami jak Ty
jesli szukasz rozowej ktora nie bedzie patrzyla na wyglad to badz konsekwentny i znajdz sobie jakas brzydka laske o dobrym sercu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania skończ się użalać. #!$%@? te swoje kompleksy. Zacznij gadać z różowymi jak gość, który ma wygląd Georg'a Clooney'a. Bądź pewny siebie, a czasami nawet cwaniakowaty i zarozumiały (oczywiście z umiarem). Nie bój się spojrzeć kobiecie w oczy i utrzymać to spojrzenie przez chwile. Kobiety lubią pewnych siebie facetów.
  • Odpowiedz
dziesz na dno, bo nie masz okazji poruchać?

Związek to tylko dodatek do własnego udanego życia. Jeśli ustawiacie całe swoje jestestwo tylko pod to, żeby zamoczyć to nic dziwnego, że wychodzicie na desperatów (co w uj czuć i laski uciekają) i nigdy nie jesteście szczęśliwi.


@byl_sobie_aniol: Ale przeczytać to co komentujesz to mógłbyś zanim zrobisz z siebie pośmiewisko.
  • Odpowiedz
Żal tylko na sercu bo lata lecą a frustracja z każdym miesiącem rośnie, kiedy widzę jak inny układają sobie normalne życie a ja jestem zawsze samotny.


@KlataJakUPirata: Tak napisał OP. Bo inni mają związki, a on nie i to go czyni nieszczęśliwym.

Grow a pair.
  • Odpowiedz
Brzydka locha ma tyle samo sparow na tinderze co chad 10/10


@Polkopsky: ale wiekszosc nie traktuje jej powaznie i ona to widzi ze jest dla nich darmowym miesem do wyruchania i nic wiecej poza tym tinder... to nie jest najlepsze miejsce zeby poznac zone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GoodPain @AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie #!$%@?. Kolega mi teraz napisał, że on spotyka się dupą, ale ciągle się kłócą, już dwa miesiące bez seksu i co ma teraz zrobić ? Związki są przejabane. Już nie wiem czy nie lepiej być singlem. Chociaż koło 40-stki też by było dobrze kogoś już mieć, bo później już #!$%@?, umrzeć bez swej rodziny. Ciężka rozmina, trzeba się #!$%@?ć i zorganizować wykop-orgię.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak bardzo brzydki jesteś. Ale pracując cieżko nad swoim charakterem i tak powinieneś coś wyrwać. Prawdopodobnie poza tym co wymieniłeś nie idzie tobie tez flirt. Obstawiam tez ze dziewczyny biorą cie za napalonego frustrata podczas kiedy ty powinieneś cały czas bagatelizować w relacjach z kobietami i wszystko obracać w żart.
  • Odpowiedz