Wpis z mikrobloga

Panowie, raczej zdam hehe, było proste zadanie obliczeniowe. Posprawdzac wszystko w traktorze, wymienić końcówki w opryskiwaczy i jakieś inne gówienka. Luz bluz jak potrafisz 2x2 i myśleć logicznie ;d
@opalony: Zaocznie przez 2 lata robiłem ten kurs r3 w jakieś szkole zawodowej. Przyszedł egzamin praktyczny, który odbywał się w szopie, w towarzystwie 3 starych ursusów. Dostaliśmy kalkulatory i trzeba było wykonać jakieś proste zadanie matematyczne. Następnie trzeba było wziąć worek, podejść do taczki i odseparować 2 kilo dobrych ziemniaków od zgnitych, poobijanych itd. umyć je i zawiązać worek jakąś wstążeczką. Babeczka mówi do nas, że przy kranie leży jakaś szczota
@NosaczZpassata no tak to wygląda. Ja w drodze na egzamin (6h jazdy) przerobiłem 3 egzaminy z lat wcześniejszych i powiem szczerze, że zadania się powtarzają. Te same zdjęcia nawet używają :)

Jak dla mnie teoretyczny był nawet łatwy, ale dużo wiedziałem bo sam trochę uprawiam ziemii.

Ale bez szału. Jak było zdjęcie jakiegoś robala to się spytałem komisji ci to za robal bo nie ma szans żeby ktoś na sali wiedział xD