Wpis z mikrobloga

@sillygiraffe: #!$%@? tam, kobiety myślą że obrączka daje im faceta na własność i ni #!$%@? nie ucieknie. Jeszcze dodaj do tego gówniaka i można miec #!$%@?, pierw macierzyńskie potem się zapomina jak się pracuje albo kce wyhowywac krystianka do 28 roku jego zycia. A ty tyraj, frustracja rośnie. Ty #!$%@? na dwie zmiany, ona w tym czasie przegląda fejsika i tindera bo ty mnie jusz janusz nigdzie #!$%@? nie zabierosz. A
  • Odpowiedz
@Tasanga: Mężczyzna kobiecie też. I co teras?

@YoshiTurboMaster: Śluby to zaszłość z czasów, kiedy znaczyły np. o sojuszach. Teraz są tylko pięknym symbolem i okazją do celebrowania swojej miłości. Śluby są też przydatne od strony administracyjnej. Chciałbyś, żeby twoja ukochana wylądowała w szpitalu, a ty nie mógł się do niej dostać ani uzyskać informacji o jej stanie zdrowia, bo jesteś tylko konkubentem? Taki przykład.

@Niestelrooy: @Tuff: @Papasanbaba:
  • Odpowiedz
@sillygiraffe: Tak #!$%@? żeby to tak działało. Co #!$%@? nie chcesz ze mno slubu? Ty mje dariusz wgle nie kochasz a krystyna to juz w wieku szesnastu lat miala guwnaika i slub koscielny na kredyt milion osub bylo. ja tez kce bialo suknie #!$%@? dariusz wez se drugo robote i nie wymyslej #!$%@? bedzie slub moja mamusia mi to obiecala.
  • Odpowiedz
@KrzepkiRadek: Czekam na relację. ( ͡º ͜ʖ͡º) Będzie dobrze. W większości normalnych związków działa to tak samo, jak przedtem. Jeżeli coś nie gra od początku, to tym bardziej nie będzie grało po ślubie. Ludzie myślą, że zaobrączkowanie coś zmieni na lepsze lub gorsze, ale to zawsze błąd. Tak samo jak robienie dziecka dla ratowania związku. (Tak, ludzie mają takie pomysły.)
  • Odpowiedz
@sillygiraffe: ale kobieta nic nie ma.

Tutaj pierwsza miłości i rozczarowanie
za stracony czas i porytą banię
Wyciągnąłem wnioski, nigdy nie ufaj kobiecie
Zamąci ci w głowie, wokół palca oplecie
Bonus BGC
  • Odpowiedz