Wpis z mikrobloga

Szukam roweru stacjonarnego.

- Nie. Nie znudzi mi się, od 3 lat się bawię i to nie słomiany zapał (bo zaraz będzie x100 postów, że nie warto)
- Musi być dość cichy
- Musi wytrzymać hardcorowe interwały 80-90 kg faceta
- Czy lepiej taki bardziej pionowy/poziomy? (chyba na poziomym gorzej interwały)
- Cena bez znaczenia - ale również nie widzę sensu dawać ponad funkcjonalność/potrzeby
- Aby się nie #!$%@?ł po roku
- Nie chce trenażera

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fitness
  • 33
  • Odpowiedz
@Kasahara: Do interwałów i ogólnie ciężkich treniingów jest właśnie rowerek spinningowy. Jest on mniej komfortowy niż typowy rowerek stacjonarny stojący na każdej siłowni - bo po prostu pozycja siedząca jest inna, ale interwały zrobisz nawet najcięższe na nim.
Musisz przejść się na jakąś siłownie co ma rowerki spinningowe i sobie sprawdzić czy taki Ci odpowiada.
  • Odpowiedz
@Kasahara Airbike to cudo, od kiedy mam na siłowni to nie robię interwałów na niczym innym. Z głośności to ciężko powiedzieć, nie jest to rowerek magnetyczny, jak się kręci na maksa, to brzmi jak spory wentylator, ale jak bym miał coś kupić to nie zdecydował bym się na nic innego (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Kasahara: Domyos E Energy mam od ponad roku, wygodne siedzisko, spory poziom regulacji (i szybko zmienia obciążenie), interwały można robić spokojnie, jeździłem ja regularnie (90-105kg), jeździła i ciotka (jakieś 120kg ( ͡º ͜ʖ͡º) ) i daje rade
  • Odpowiedz