Wpis z mikrobloga

@gusioo: Kiedyś trafiłem na jej profil na Insta. Dziewczyna, mimo że ma sporą masę, wygląda na to, że całkiem nieźle sobie radzi w triatlonie. Nie wiem jakie ma wyniki, ale oglądając zdjęcia można wywnioskować, że uprawia sport na całkiem zaawansowanym poziomie. I możecie się śmiać z grubasa, a pewnie ma kondycję lepszą niż 90% wykopu. Może jej budowa ciała jest wynikiem problemów zdrowotnych... No ale oczywiście wieloryb, dajta harpun!!!
@ereswude: Nie wydaje mi się, że posiada taki rower dlatego, bo jest lekki. Po prostu kupiła rower czasowy, taki jaki jest potrzebny w triatlonie, który aktywnie uprawia. Gdyby był triatlonistą, też pewnie posiadałbym rower czasowy.

Nie wiem dlaczego oceniacie ludzi po jednym zdjęciu. Jesteście tak smutnymi ludźmi, że musicie sobie łechtać ego, naśmiewając się z innych?
@rdza: nie tylko wykopowa - tak ocenia większość ludzi. Taka nasza natura. Nawet jak mówisz, że nie oceniasz po wyglądzie, podświadomie wkładasz każdego człowieka do szuflady.
@WuERA:

Running is already my weakest discipline and then add in all of the experienced runners say this run course is difficult. Heat + difficult course made for a suffer fest. Oh and I had blisters start at mile 1.25. Yeah! Between all of
Taka nasza natura. Nawet jak mówisz, że nie oceniasz po wyglądzie, podświadomie wkładasz każdego człowieka do szuflady.


@redmonk: Naszą naturą jest też modyfikacja wyobrażeń o świecie który nas otacza zgodnie z tym czego doświadczyliśmy. Znam wiele osób które posturą odstają od przyjętej normy, a siłą czy wytrzymałością zadają kłam wyobrażeniom. Serio, wystarczy zacząć uprawiać jakiś sport, żeby zauważyć, że na amatorskim poziomie forma nie zawsze podąża za funkcją;)