Wpis z mikrobloga

@scotieb: Nie. Moze z mulatka (zreszta bylem w takim zwiazku), ale jakos czarne, zolte, czerwone mnie nie kreca w zaden sposob. A Japonki np. sa dla mnie mega odpychajace i zwyczajnie obrzydliwe. Nie wiem dlaczego bo nic do Japonczykow nie mam ¯\_(ツ)_/¯
@Lucius no ja mieszkam w UK i pełno jest ładnych czarnych, są ładne angielki, rumuński, Chinki, hinduski. Tyle samo jest brzydkich. Ot zagadka rozwikłana
Co ja czytam. Co czwarty chłop nie mógłby się związać z murzynką - z żadną, choćby 10/10.

Ja rozumiem, że gusta są różne, ale to już nie jest wybrzydzanie, tylko jakaś wewnętrzna wojna ideologiczna XD

Przymusu oczywiście nie ma, ale trochę beka w jakiej mentalności ludzie żyją, jak gdyby to był jakiś inny rodzaj człowieka.
@Tarec: Nie jest to inny rodzaj czlowieka (sam bylem z mulatka), zwiazki z takimi sa takie same jak z bialymi. Po prostu mnie nie kreca i tyle. Skoro mnie nie kreca to zadnej nie dalbym 10/10. Ty bys jakiejs dal. Wiec calosc i tak sie rozbija o gust. Wiec nie doszukiwalbym sie tu jakis ideologii na sile.