Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to dziwne, że w wieku 17 lat nie chce iść do pracy na wakacje? W sumie to wolałbym przesiedzieć te wakacje w domu, niż robić na budowie jak rok temu. Nie jest to też tak, że nie pracowałem wcześniej, bo praktycznie od 2 lat ciągle na wakacje gdzieś się łapałem na miesiąc, ale teraz jakoś nie mam w ogóle chęci. Niby rodzice mi mówią żebym poszedł, ale ja jednak myślę, ze to ostatnie lata kiedy będe mógl sobie na coś takiego pozwolić i odpocząć. W dodatku strasznie się stresuję podczas pracy, ciągle wydaje mi się, że robię coś źle i zaraz dostane #!$%@? xD ciężko
#zalesie #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania Wszystko zależy od Twojej sytuacji finansowej. A jeśli nawet pójdziesz do pracy to też nie daj się #!$%@?. Jesteś młody, kosciec nie jest jeszcze uformowany. Nie na sensu ryzykować np. uszkodzenia kręgosłupa od dźwignia ciężarów dla kasy. Bo to po latach wyjdzie.
@AnonimoweMirkoWyznania: źle robią Twoi rodzice #!$%@?ąc Cie do pracy w wieku 17 lat a do tego mowisz ze juz od 15tego roku życia pracujesz. Wielu mam znajomych. Wielu ma dzieci w Twoim wieku. I 100% dzieci moich znajomych ma młodośc i czas na nią. Jeśli ktoś decyduje się na dziecko ma prawny obowiązek utrzymywać je przez 18 lat. Uczyć pokory i szacunku do pieniadza zmuszając do pracy 17latka mówiąc pewnie ze
@wiem_wszystko ja osobiście załuję ze rodzice zawsze odciągali mnie od pomysłu pracy w wakacje, nigdy nie było na nic kasy i tak zostalem nauczony siedziec na dupie przez cale zycie, potem spotykasz sie z loszką i nagle okazuje sie ze kasy nie ma, ona chce ciagle gdzies wychodzic a ty jestes nauczony siedzieć na tylku bez żadnej inicjatywy
OP: @Variv: No generalnie to jest tak średnio, niby nie jesteśmy biedni jakoś specjalnie, ale z drugiej strony chciałbym odciążyć troche rodziców, no i za rok będę zdawał prawo jazdy i przydałoby się trochę grosza.
@majkelito-_-: No w moim przypadku przezwyciężyć stres jest raczej ciężko, zwłaszcza że w robocie ciągle ktoś drze na mnie ryja, no ja generalnie jestem taki ze takie sytuacje zapamiętuje na lata i tylko łapie
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako ojciec dzieci w Twoim wieku, nie widzę sensu pracy tego typu jeżeli nie jest u Ciebie bardzo biednie i te pieniądze nie są Ci niezbędne. Lepiej pojechać gdzieś autostopem, poczytać książki, nauczyć się czegoś, zrobić cokolwiek co Cię rozwija.
To gównoprawda, że trzeba zaczynać od jakiejś gównopracy jako dzieciak, żeby rozumieć wartość pieniędzy. Jest masa sebów, którzy pracują od nastolatka, wszystko #!$%@?ą i dalej nic nie rozumieją, a są