Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@af2462: mógł by byś śmieszny kanał na YouTube, ale jak by miał to być stream to słabo, bo parę godzin by ci zajęło ogarnięcie dwóch osób, więc oglądanie w tym czasie czego by bylo?
Donate się daje żeby mieć interakcje z streamem, tutaj żadnej interakcji z ludźmi nie będzie.
Moim zdaniem głupi pomysł, który nie wypali. Chcesz monety, zrób Pato taxi, to był i jest super pomysł, tylko nie ma dobrego
@miszo_balkan: Mówiąc szczerze nie wchodziłem w to tak głęboko. To nie bait, ale nie do końca skrystalizowany pomysł. Może nawet niekoniecznie na pieniądze a bardziej dla funu. Plus za konstruktywną opinię. Myślę że żona/dzieci mają prawo wiedzieć. Ale jasne - do przemyślenia.
..co do reszty to spodziewaj sie ze ktos ci kiedys wjedzie na chate jak sie odpowiednio #!$%@?, nie oplaca sie

@m__p: Wyobrażam sobie. :-))) sam korzystałem z cichodajek - też byłbym wściekły
@af2462: Wizerunek osób jest chroniony, z punktu widzenia prawa w TV robią to w taki sposób, że to wszystko jest ustawiane/fake - osoby na takich nagraniach podpisują stosowne umowy odnośnie przekazania ich wizerunku telewizji. W przypadku YouTuberów czy innych patostreamów, działają generalnie poza prawem (jeśli udostępniają czyiś wizerunek bez umowy) i przegraliby w pierwszym lepszym sądzie o ile by ktośby ich do niego podał.
@af2462: czy prostytuowanie sie jest nielegalne? to do p.1. Te laski maja prawo robic ze swoim cialem, co chca, Podobnie, jak ich klienci. Kwestia oceny moralnej ich zajecia, ale nikomu krzywdy nie robia. Ich klienci moga krzywdzic, tu zgoda ale one? Przeciez nikogo nie zmuszaja do seksu ze soba.

W punkcie trzecim - mozesz mocno kogos skrzywdzic, nie zastanawiales sie nad tym? Ktos sie komus otworzy, zaufa, a okaze sie to
@af2462: Natomiast pewne formy tego procederu mogłyby być legalne, w sensie jeśli zapewnisz że nie da się nikogo rozpoznać po twarzy, głosie, imionach, wszelkich informacjach o danej osobie, które mogłyby przypadkiem wyciec wtedy mogłoby to być teoretycznie legalne. To niestety takie balansowanie na cienkiej granicy i polecałbym wpierw skonsultować to z prawnikiem ;)
czy prostytuowanie sie jest nielegalne? to do p.1. Te laski maja prawo robic ze swoim cialem, co chca, Podobnie, jak ich klienci. Kwestia oceny moralnej ich zajecia, ale nikomu krzywdy nie robia.

W punkcie trzecim - mozesz mocno kogos skrzywdzic, nie zastanawiales sie nad tym? Ktos sie komus otworzy, zaufa, a okaze sie to wszystko byc Twoja zabawa, ale czyims kosztem. Moim zdaniem to jest cholernie niemoralne O wiele bardziej, nize pietnowane
Mam się dobrze bawić i przy okazji za bardzo nie stracić


@af2462: Nie zakladam szlachetnych pobudek, a egoizm. Pomysl, czy Ty bys chcial, zeby ktos tak zabawil sie krzywdzac Ciebie.