Wpis z mikrobloga

@zajety_elektron: auto za 2.5k pln, oryginalny przebieg 160k km.
Wahacze wymienione po zakupie, 200 zł markowe na stronę.
Końcówki wymienione, 100 zł.
Amortyzatory wymienione, wszystkie, 400 zł.
Hamulce zrobione, węże elastyczne wymienione, 350 zł.
Silnik suchy, skrzynia sucha, poduszki pod skrzynią i silnikiem 250 zł.
Po zakupie rozebrałem wnętrze w całości, w środku bez rdzy.
Po zakupie wszystko ze spodu zdjęte i obejrzane, rdza zdjęta, podwozie zakonserwowane, 300 zł wszystko.
2,5k
@zajety_elektron: Prawda jest taka, że i za 15k możesz wyrwać trumnę na kółkach. Ja swój pierwszy samochód kupiłem za 5k, włożyłem na start parę stówek na nowe sprzęgło i hamulce i śmiga bez zarzutu, a przeglądy też przechodzi normalnie. Gorzej, jak sebixy kupują zajechane e60/e90 za 20k, którymi to dopiero strach jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Robuz mogę i 12 godzin dziennie pracować tylko pytanie czy taka praca tylko po to żeby mieć auto kupione za 15k pln z komisu gdzie mi obiecają że będzie idealne zamiast auta za 4k i sporo mojego czasu poświęconego da mi tyle frajdy i zadowolenia.

Corsa jest już zrobiona, teraz czas na naprawę mojej 80 2.8 v6, lepszego wozidła nie potrzebuję.
@Robuz: Do każdego auta musisz władować pakiet startowy, przy czym do Astry II zamkniesz się z palcem w nosie w 1-1,5k, a do IV niekoniecznie. Czas? Jaki czas, na co? Używane auto po gwarancji może się psuć z podobną częstotliwością, co 15-18-letnie, ale dobrze utrzymane. Zależność niezawodność od czasu to nie jest zależność liniowa.
@zajety_elektron: Mam Opla Astrę za 4000, kupiona ze 2 lata temu, do tego wiadomo jakiś mechanik i daleko jej od szrota. Autko jest w takim stanie, że dziś wsiadam za kierownicę i jadę do Włoch nie martwiąc się o to, że coś w nim jebnie, więc... Tak, da się kupić dobre auto za taką cenę, tylko trzeba dobrze trafić :)
mogę i 12 godzin dziennie pracować tylko pytanie czy taka praca tylko po to żeby mieć auto kupione za 15k pln z komisu gdzie mi obiecają że będzie idealne zamiast auta za 4k i sporo mojego czasu poświęconego da mi tyle frajdy i zadowolenia.


@aarahon: To już kwestia indywidualna, ale jeśli spędzisz powiedzmy 4 weekendy dłubiąc przy tanim samochodzie (64 roboczogodzin) to pytanie czy nie wyjdzie lepiej ten czas spędzić w
@zajety_elektron: chcesz przykład fajnego auta za 4k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
prosze bardzo:
Renault Safrane
Volvo V40 T4
Citroen XM
Citroen Xantia
Lancia Dedra
Lancia Kappa
Lancia Lybra
Renault Laguna
Mazda Xedos
Mazda 323F
Mazda 6
Nissan Primera
Saab 9-3
Saab 900
Subaru Legacy
Subaru Impreza
Toyota Corolla
Toyota Carina
wszystkie te auta są w pewnym stopniu fajne, zauważ że nie podałem żadnego nudnego do bólu vaga