Wpis z mikrobloga

@TenAnonToKlopoty: KWIII JAK JESTEŚ BRZYDKI TO NIE MASZ PRAWA NIKOGO OCENIAĆ XDDD

@Cane: @norepinefryna: Gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem. W tym momencie zdecydowanie nie jest 5/10. Jeszcze ten opis ja #!$%@?ę, cudnego charakteru nie ma na 99%. I owszem, może mieć bliska osobę, ale na pewno nie szuka na swoim poziomie, mogę się założyć xD
  • Odpowiedz
W ogóle spinanie że te komentarze są obrzydliwe XD JAK MOŻECIE MÓWIĆ ŻE JEST GRUBA JA #!$%@? MOŻE CHCE #!$%@? WAM DO TEGO. TERAZ MACIE DO NIEJ NAPISAĆ I UMÓWIĆ SIĘ NA RANDKĘ
  • Odpowiedz
@TheFlash: No to się z nią nie umawiaj skoro uważasz, że nie jest godna twego wspaniałego czasu xD Ocenianie całej osoby na podstawie jakiegoś głupiego opisu gdzie i tak większośc pisze jakieś heheszki/złote myśli jest głupie
  • Odpowiedz
  • 5
@soxn a po schudnieciu zacznie jej #!$%@? od atencji facetów i zacznie odrabiać sobie stracone przez otyłość lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@norepinefryna: nono, ale facet to już powinien mieć cudowny, idealny opis co? xD wypisać jaki to nie jest wysoki, kocha podróże i jakich tam innych pierdół nie uwielbiacie. Jednak ten opis po coś tam jest, jak laska ma coś na styl "(...) nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza" to też mam #!$%@?ć ją adorować? XDD
Po to jest tam to miejsce na opis, żeby w skrócie ukazać jakim typem człowieka
  • Odpowiedz
Po to jest tam to miejsce opis, żeby w skrócie ukazać jakim typem człowieka jesteś.


@TheFlash: no to napisała, że ma fajny charakter, jest gruba, lubi jedzenie i alkohol. To są informacje o niej. A co ty byś tam jeszcze chciał? Żeby Ci wierszem napisała, że lubi jedzenie i wino? Napisała co mogła w takiej małej ilości znaków.
Ja nic nie napisałam co powinien mieć facet w takim opisie, sam sobie
  • Odpowiedz
Ej ale wg mnie jest 5/10, śliczna twarz, ma coś przyjemnego w sobie, wygląda na miłą osobę. Nie ukrywa swojej wagi, szczera. A dla niektórych pewnie Kate moss to 5/10, także nie ma co się kłócić o to bo to subiektywna ocena XD
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Też mogę napisać, że jestem fajny, ale tak nie musi być xD Dla mnie laska jest prymitywna i na dodatek zaniedbana na własne życzenie. Nie czaje też mody na bycie alkusem, no kurła pacz jaka jestem fajna XD
  • Odpowiedz