Wpis z mikrobloga

@TheFlash: Lepiej żeby napisała, że je sałatę i pije wodę? Dla mnie szczerość jest lepsza niż bezsensowne słodzenie, a dodatkowo kłamanie w opisie. Przynajmniej odsiewa to ludzi którym nie pasuje to, że jest gruba. Pokazała całą sylwetkę, napisała szczerze co lubi - przynajmniej nie wygina się żeby wyjść chudo ani nie kłamie. Zawsze coś źle, mam wrażenie że tobie w ogóle przeszkadza, że ona śmie śmieć poznać kogoś.
  • Odpowiedz
  • 89
#!$%@? wykopu at its best, jak zwykle.

Dziewczyna ma ladna twarz, ladne wlosy, ma jakiś dystans do siebie, nie przeklamuje zdjecia tylko cyk cala sylwetka prosto z mostu.

Zapewniam was ze ma i tak więcej par i wiadomosci niż wy, zalosne piwniczaki, ktorzy nie robicie nic innego niż ocenianie obcych ludzi, samemu pewnie nie wygladajac lepiej.

Proponuje pogodzic sie z tym, ze kobiety nie żyją po to, zeby was zadowalac i cieszyc
  • Odpowiedz
mam wrażenie że tobie w ogóle przeszkadza, że ona śmie śmieć poznać kogoś.


@norepinefryna: nie przeszkadza mi, niech sobie robi co chce, przeszkadza mi to, że nikt nie ma tutaj prawa powiedzieć ani słowa krytyki. I ta, z tą szczerością to chyba jedyny plus tego. Słodzenia, kłamania też nie oczekuję, bardzo łatwo można w fajny sposób pokazać swoje mocne strony.

Zapewniam was ze ma i tak więcej par i wiadomosci niż
  • Odpowiedz
@TheFlash: No słowa krytyki spoko, ale pisanie że ma słaby charakter bo napisała wprost o sobie to już chyba trochę powyżej krytyki jest
Poza tym pisanie, że nie można powiedzieć słowa krytyki jeśli wykop to portal gdzie ludzie krytykują nawet wygląd miss świata - no proszę cię xd
  • Odpowiedz
@TheFlash każdy ma prawo do krytykowania, dlatego krytykuje tych, którzy się tak obrzydliwie wypowiadaja w tym temacie ;)

Nie wiem kogo masz na myśli, mówiąc ze 'posiadamy' wygorowane wymagania, 'prezentujemy' gowno. Mnie i kogo jeszcze? Bo nie rozumiem? Co wiesz o moich wymaganiach, co wiesz o tym co prezentuje?

Z tym 'normalnym facetem bez wad charakteru' to bym tak nie przesadzala na twoim miejscu, Twoje komentarze w tym temacie świadczą o czyms
  • Odpowiedz
gdzie ludzie krytykują nawet wygląd miss świata


@norepinefryna: no brawo, odkryłaś, że nawet miss może się komuś nie podobać, EHHHHHHHHH....
Poza tym Boże, ja tylko stwierdziłem po tym co i w jaki sposób napisała, że nie byłby to dla mnie dobry materiał na laskę xD Miałem już dużo rozmów z różnymi typami lasek, widziałem miliony opisów, profili, więc chyba mam prawo posiadać przeczucie?

Ale co ja tam wiem, w koncu prezentuje
  • Odpowiedz
@Cerberon może dla ciebie, nie wiem o co ta afera. Napisalaby że jest 10/10 to bym się zaśmiała, ale naprawdę 5/10 to nie jest jakaś wygórowana ocena i w jej przypadku realna bo w jej wyglądzie waga to jedyny minus. Jakby była szczupła to mogłaby być nawet 9/9.5 więc odjela punkty za nadwagę/otyłość w sumie tylko xd
  • Odpowiedz
@Shyvana otóż to, od siebie bym jeszcze tylko dodał że wrzucanie tu zdjęć kogokolwiek ku uciesze pustej gawiedzi jest niesmaczne, a dziewczyna na pewno będzie mieć lepsze życie towarzyskie i seksualne niż większość zgromadzonych tutaj
  • Odpowiedz
@kartoszki_vip: jak czytam te komentarze w tym wpisie, szczególnie #rozowepaski to mi się śmiechać chce xD

różowe śmieją się z niskich:
- HAHAHA, CICHO TAM BĄDŹ HAHAH ZRÓB FIKOŁKA!!! WEŹ WIĘCEJ DYSTANSU DO SIEBIE, HAHAHAH
niebiescy śmieją się z grubych:
- jesteście obrzydliwi.... ogarnijcie się.... omg ładna dziewczyna a wy co? pewnie nie jesteście lepsi...

albo #!$%@? obrażamy wszystkich, albo nikogo #!$%@?, zdecydujcie się xD
  • Odpowiedz
@kartoszki_vip wykopki odkrywają że ludzie mogą być grubi i szukać partnera. Może was zdziwię ale niektórym facetom podobają się dziewczyny przy kości, innym chude, z małymi cyckami, krótkimi nogami. Ale nie #!$%@? wszyscy muszą być idealni...
  • Odpowiedz