Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dodam, że decyzja o dziecku musi być wewnętrzną decyzją opartą na potrzebie ojcostwa oraz świadomą - gdzie rodzina będzie miała pod dostatkiem hajsu i wszystkiego by zapewnić dziecku rozwój. Każde narzucanie takiej decyzji z góry czy to przymusem, czy to zakazem antykoncepcji czy dofinansowaniami 500+ będzie rodziło patologie.
@av18 Pierwsza rzecz, to zakaz aborcji innych dzieci niż downy itp. Druga rzecz, to przywileje, dodatki i ulgi dla rodzin, ale takich które są w stanie przedstawić to że są ludźmi kreatywnymi z pomysłem na życie itd. Zatwierdzałbym to wszystko ja osobiście ( ͡º ͜ʖ͡º)
najprostszy sposób to zapewnienie godnego życia gdy pracuje tylko jeden rodzic

@Papierek_po_ziemniaku: OK, załóżmy że jesteś u władzy (bo takie jest założenie tego wątku). Jak byś to zapewnił?

Wszystko przez dyskryminacje mezczyzn, mentalnosc polek i podejscie spoleczenstwa do depresji

@mechanizm_obronny: Też o tym myślałem. Tylko jak ten trend odmienić? To dopiero będzie trudne... Zacząć dyskryminować kobiety na rzecz mężczyzn? Tylko jak, aby nie oburzyć bogatych środowisk lewicowych?
po2inienes dorzucic tagi o duzym zasiegu

@mechanizm_obronny: Zasięg jest też zależny od ilości plusów. Zauważyłem, że nikt z w/w komentujących nie zaplusował, więc nie zależy mu na zasięgu tego wątku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@av18 rozmontować ZUS, obniżyć podatki, usunąć socjal. Polska sobie może spokojnie istnieć z dużo mniejszą liczbą ludności. Obecnie jesteśmy przeludnieni jak diabli. Normalne zaludnienie mają Rosja, Kanada, kraje skandynawskie, może jeszcze USA.
@sunnycoast zależy. Obecny system dławienia gospodarki skutecznie demotywuje ludzi do pracy, a przedsiębiorców zachęca do ewakuacji. Więc mamy wciąż ogromny potencjał rozwoju. Mamy ogromne zatrudnienie w rolnictwie, czyli de facto bezrobotnych, bo do pracy w rolnictwie potrzeba kilka razy mniej ludzi. Mamy miliony studentów, którym studia w niczym nie pomagają, a wyciàgają tych ludzi z rynku pracy. Mamy cały system zniechęcający emerytów do pracy i jeden z najniższych wskaźników zatrudnienia emerytów -