Wpis z mikrobloga

Tym hejtem na paznokcie (notabene bardzo ładne ()) @laczka mirko osiągnęło nowy, nieznany dotychczas poziom #!$%@?. A myślałam, że po potokach szamba, ktore wybiły przy okazji #pokazkosmetyczke, nic mnie już nie zaskoczy.

Kochane mirki, czy wam się to podoba, czy nie, mirabelki są tak jak wy użytkowniczkami tego portalu i mamy pelne prawo (a nawet obowiązek wobec ludzkości) wrzucać tu swój dziewczyński kontent. Typki się tu chwalą progresem 0,5cm w bicku, wyczyszczeniem łańcucha w rowerze i nowym gaciami, to koleżanka pochwaliła się pięknymi paznokciami, o które musiała tygodniami dbać. I super, jak się coś ma fajnego to trzeba się chwalić, od tego jest mikroBLOG. Co więcej- nie wszystko wszystkim musi się podobać, jak jeden z drugim woli krotkie paznokcie, obgryzione albo ich brak, to droga wolna, tylko po co pluć jadem w kogoś, bo nie jest w naszym typie? To taka podstawa życia społecznego, jak ktoś ma z nią problem to polecam wyjście z piwnicy, albo najlepiej wyjście z kosmosu.

Swoje paznokcie musiałam obciąć ze względu na pracę, a że jestem w pociągu to nie mam zbyt wielu osobistych itemow przy sobie, więc prowizoryczne wrzucam portfel z flamingiem za 14,99 cebul i zapraszam serdecznie do zesrania się w komentarzach.

A jak ktoś ma ładne paznokcie, kolczyki, torebkę, buty albo wiertarkę udarową i też chce się poatencjonować (iks kurła de), to otwieram okazjonalny tag #rozowemirko.

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #shitwykopsays #afera
Pobierz tojuzprzesada - Tym hejtem na paznokcie (notabene bardzo ładne (。◕‿‿◕。)) @laczka mirk...
źródło: comment_AHFa90BBcjRes2qeNAUWvO8cO9lPLwPb.jpg
  • 64
@to_juz_przesada: <dawanie #!$%@? o to co jakieś losowe internetowe mirasy powiedzą
ja bierdole, a myslałem, że różowe na wykopie są trochę myślące, ale widzę że podobnie jak część niebieskich xD

INO WAŻNE ŻEBY NICZ ZŁEGO NIE POWIEDZIELI C'NIE????? xD
@to_juz_przesada: Te paznokcie byly obrzydliwe, a nie ladne. No i w ciul niepraktyczne. Wielka uwage zwracam u kobiet na dlonie i ktos z takimi paznokciami jest na starcie skreslony. Taka sama wizytowka jak tatauaze na twarzy. Fuck no.

BTW w dupie rowniez mam czym niebieskiepaski sie chwala ¯\_(ツ)_/¯

A i naprawde ladny portfel no i paznokcie bardzo ladne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drlect3r: 3 pytania: -gdzie kupiłeś? - po ile? -czy buty zawierają metalowe elementy? (wychodząc z roboty na szluga przechodzę przez bramkę, nie chciałbym za każdym razem ich ściągać bo bramka piszczy, zwłaszcza po 10h roboty)
@Rumbowy: w sklepie internetowym link. moje carbony kosztowały 529zł - to mój najdroższy zakup butów i odzieży w życiu, ale w końcu w tych butach będę chodził niekiedy ponad 12h dziennie, więc musza być komfortowe i oddychające :) buty mają metalowy podnosek, ale możesz wybrać inny model bez metalu - wystarczy, że zrobisz filtrowanie.
@to_juz_przesada: oj tam wychiloutuj sie troche, do kazdego zdjecia dodanego na mirko na jeden pozytywny koment sa trzy negatywne i tak juz jest.. paznokietki spoko, ladne, a bekowe komentarze sa bekowe, mozna sie posmiac i tyle, bez doszukiwania sie glebszego sensu i osobistych krucjat xdddde polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zdajesz sobie sprawe ze mirko lamie jedna z wazniejszych zasad ze nie ma #!$%@? kobiet w internecie


@lazer: Chyba w twoim piwnicznym życiu nie ma kobiet, w internecie jest nas całkiem sporo i radzę ci się z tym pogodzić.

wlasnie dlatego nie macie prawa czerpac korzysci z samego fakty bycia kobieta w internecie a w obecnej chwili na mirko takie korzysci otrzymujecie,


No zajebista korzyść, wolno mi wrzucić zdjęcie paznokci i