Wpis z mikrobloga

Tym hejtem na paznokcie (notabene bardzo ładne ()) @laczka mirko osiągnęło nowy, nieznany dotychczas poziom #!$%@?. A myślałam, że po potokach szamba, ktore wybiły przy okazji #pokazkosmetyczke, nic mnie już nie zaskoczy.

Kochane mirki, czy wam się to podoba, czy nie, mirabelki są tak jak wy użytkowniczkami tego portalu i mamy pelne prawo (a nawet obowiązek wobec ludzkości) wrzucać tu swój dziewczyński kontent. Typki się tu chwalą progresem 0,5cm w bicku, wyczyszczeniem łańcucha w rowerze i nowym gaciami, to koleżanka pochwaliła się pięknymi paznokciami, o które musiała tygodniami dbać. I super, jak się coś ma fajnego to trzeba się chwalić, od tego jest mikroBLOG. Co więcej- nie wszystko wszystkim musi się podobać, jak jeden z drugim woli krotkie paznokcie, obgryzione albo ich brak, to droga wolna, tylko po co pluć jadem w kogoś, bo nie jest w naszym typie? To taka podstawa życia społecznego, jak ktoś ma z nią problem to polecam wyjście z piwnicy, albo najlepiej wyjście z kosmosu.

Swoje paznokcie musiałam obciąć ze względu na pracę, a że jestem w pociągu to nie mam zbyt wielu osobistych itemow przy sobie, więc prowizoryczne wrzucam portfel z flamingiem za 14,99 cebul i zapraszam serdecznie do zesrania się w komentarzach.

A jak ktoś ma ładne paznokcie, kolczyki, torebkę, buty albo wiertarkę udarową i też chce się poatencjonować (iks kurła de), to otwieram okazjonalny tag #rozowemirko.

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #shitwykopsays #afera
Pobierz tojuzprzesada - Tym hejtem na paznokcie (notabene bardzo ładne (。◕‿‿◕。)) @laczka mirk...
źródło: comment_AHFa90BBcjRes2qeNAUWvO8cO9lPLwPb.jpg
  • 64
Masz #protip jak się przekonać do używania damskich portfeli?


@Hannahalla:
1. torebka/plecak, do ktorego pasuje rozmiarem (nie da się ukryć, że są nieporęczne)
2. bekowy wzór, pic rel, ktory az przynemnie widzieć

ale mi takie pasują, bo jestem organizacyjnym freakiem, w portfelu kazda karta i paragon ma swój domek ;) jak komuś to niepotrzebne to też spoko, nie wiem po co się przekonywać
@to_juz_przesada ty ale zdajesz sobie sprawe ze mirko lamie jedna z wazniejszych zasad ze nie ma #!$%@? kobiet w internecie
wlasnie dlatego nie macie prawa czerpac korzysci z samego fakty bycia kobieta w internecie a w obecnej chwili na mirko takie korzysci otrzymujecie, moze czasem rowniez hejt z samego faktu bycia rozowym - tym bardziej powinno ci zalezec na tej zasadzie
chcesz damski content to idz na jakies fora dla kobiet vintedy
@to_juz_przesada: Głos rozsądku. Brawo :) na wykopie zrobiła się taka moda na #!$%@? po:
-długich paznokciach
-laskach się malujących
-dziewczynach ubierających się w normalne letnie ubrania, ale klasyfikowane są przez wykopków jako #!$%@?.
Ludzie się tu ściagają w byciu możliwie najbardziej wrednym.
Wiesz dlaczego? Żeby dostać plusiki.
Co polecam? Rzucać śmieci na czarno jak leci XD
jak się coś ma fajnego to trzeba się chwalić, od tego jest mikroBLOG. Co więcej- nie wszystko wszystkim musi się podobać, jak jeden z drugim woli krotkie paznokcie, obgryzione albo ich brak, to droga wolna, tylko po co pluć jadem w kogoś, bo nie jest w naszym typie? To taka podstawa życia społecznego, jak ktoś ma z nią problem to polecam wyjście z piwnicy, albo najlepiej wyjście z kosmosu.


@to_juz_przesada: No