Wpis z mikrobloga

Co powiecie na mały spocik w niedzielę 1 lipca o 21?
Miejsce startu prawdopodobnie to samo: Orlen na Grunwaldzkiej przy Castoramie, ale jak ktoś ma inną propozycję to możemy zmienić
Wszelkie pojazdy mile widziane, w razie pytań śmiało piszcie :).
Wołam z pamięci, więc standardowo przepraszam za pominiętych. Może zrobię mirkolistę potem. Oprócz tego zapraszam do obserwowania tagu!
Zdjęcie z ostatniego od @Wicia dla uwagi :).
#trojmiejskimotospot #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #motoryzacja #samochody
@m4rk @michasqgp @panicze @polinik @wu70 @piotrow @pietter @kradnolud @ptactwawiele
MrGreeneye - Co powiecie na mały spocik w niedzielę 1 lipca o 21?
Miejsce startu pra...

źródło: comment_PtvoGGgsLhAbDl6S3z4RqkiE2C9JYxdV.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrGreeneye: plus-minus mam 40/60 miasto/trasa. Praktycznie od razu wlatuję na AK, potem obwodnica do Osowej, a dalej podmiejskie wioski. No i w jedną stronę jest 30km, czyli silnik ma się gdzie rozgrzać.
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: stereotyp stoi przy rondzie Kartuska/Źródlana jako eksponat aktualnie.
Coś zaczęło walić na skrzyżowaniu przy przychodni na Kartuskiej, stracił moc i tylko tam dałem radę się dokulać. Kręci jak głupi ale nie odpala. Albo to jakaś pierdoła typu czujnik albo rozwaliło głowicę. Częściowo strzelił pasek osprzętu i jago kawałek wyciągnąłem spod obudowy rozrządu.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: jak się ma dzieciaka i trzeba go dostarczyć albo odebrać z półkolonii w połączeniu z dojazdem do/z pracy to okazuje się że sytuacja jest niezbyt kolorowa
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: Sęk też w tym, że parking jest płatny - 1. godzina za darmo, 2. godzina 2zł i 3. godzina 3zł. Można zacząć na Metropolii, fajne fotki można tam na dachu porobić, i potem przetransportować się już w inne miejsce.
  • Odpowiedz
@darkdancerr: + sklepy czy żarcie już będzie i tak zamknięte o tej godzinie. Miejsce jest fajne, tylko nie wiem czy nie zostawić właśnie przez to + to co napisałeś na jakiś wiekszy późniejszy spot.
  • Odpowiedz