Wpis z mikrobloga

Co powiecie na mały spocik w niedzielę 1 lipca o 21?
Miejsce startu prawdopodobnie to samo: Orlen na Grunwaldzkiej przy Castoramie, ale jak ktoś ma inną propozycję to możemy zmienić
Wszelkie pojazdy mile widziane, w razie pytań śmiało piszcie :).
Wołam z pamięci, więc standardowo przepraszam za pominiętych. Może zrobię mirkolistę potem. Oprócz tego zapraszam do obserwowania tagu!
Zdjęcie z ostatniego od @Wicia dla uwagi :).
#trojmiejskimotospot #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #motoryzacja #samochody
@m4rk @michasqgp @panicze @polinik @wu70 @piotrow @pietter @kradnolud @ptactwawiele
MrGreeneye - Co powiecie na mały spocik w niedzielę 1 lipca o 21?
Miejsce startu pra...

źródło: comment_PtvoGGgsLhAbDl6S3z4RqkiE2C9JYxdV.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrGreeneye: czemu tak późno w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)? ale dobra, ostatnio się wyłamałem, to teraz wpadnę. @m4rk: zbiorę ziomka ze swoją fiestą st, bo pewnie będzie mial sporo pytań do Ciebie ;) Pasi Ci?
  • Odpowiedz
@MichasQGP: Niedziela wieczór wydaje się być najbardziej neutralnym terminem. Po weekendowych imprezach, po rodzinnych obiadach, po powrotach z wyjazdów. 90% ludzi w niedzielę wieczór już nic nie robi, ale możemy poeksperymentować z innymi potem :D.
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: nope, końcówka wydechu sama - tłumiki końcowe i końcówki układu (większe 4cale bodajże), więc ryku nie będzie. W połączeniu z DP powinno brzmieć trochę lepiej... nie mogę mieć za głośno, bo autem jeżdżę głównie w trasy ;)
  • Odpowiedz
@panicze: Dach Metropolii jest zamknięty do odwołania, a przynajmniej jeszcze był we wtorek. Śmieszna sprawa - byłem w niedzielę to stały pachołki na wjeździe na dach i można było wjechać tylko na zadaszony parking. Byłem we wtorek to pachołki stała rozsunięte na boki, tak że można było wjechać normalnie. Wjeżdżam na górę, pobieram bilet przed bramką, a ta się nie otwiera. Zadzwoniłem do ochrony i powiedzieli, że parking na dachu
  • Odpowiedz
@m4rk: nie no, żartuję, ale fakt faktem jak zbierzemy więcej niż 5-6 aut, a do tego dojdą osoby trzecie zajmujące pojedyncze miejsca na parkingu, to niektórzy będą chyba musieli zaparkować na myjni :)
  • Odpowiedz