Wpis z mikrobloga

Kaszanka to nadjedzenie, absolutnie elitarny i wykwintny produkt. Ten niezwykły smak niestety jest niedoceniany przez wielu ludzi no prostych nazwijmy to dla których no wykwintnym smakiem jest pizza z kurczakiem i ananasem ale no takowi to sie w ogole w kwestiach kulinarnych nie powinni udzielać.

Takze klasycznie. Szanujesz ten wspaniały przysmak? Plusujesz

#kuchnia #jedzenie #jedzzwykopem #gotujzwykopem
L.....e - Kaszanka to nadjedzenie, absolutnie elitarny i wykwintny produkt. Ten niezw...

źródło: comment_6ON53RjUJI1xC0e4QOdSv28MsmfdxRgU.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@LaFlare polecam kaszankę z masarni Krzyś. Nie wiesz co to znaczy dobra kaszanka gdy nie zjesz kaszanki z kostkami wątróbki i podgardla ()
  • Odpowiedz
@LaFlare: Co za inba, anony. Otwieram sobie lodówkę, biorę pomidory, ogórka, szczypiorek, chciałem zrobić sałatkę. Wiadomo, sałatkę trzeba zaprawić majonezem, bo inaczej jaki normalny człowiek by to jadł? Wszystko sobie pokroiłem i ogarnąłem, że zapomniałem majonezu, pozdro slowpoke. Otwieram lodówkę, biorę majonez i widzę, że mój lokator zostawił tam kaszankę. Nigdy wcześniej nie jadłem kaszanki, a tutaj nagle dostałem smaka, no to myślę, czemu by nie zjeść. Kiedy zaprawiałem majonezem sałatkę,
  • Odpowiedz