Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!

Za 2 tyg minie rok, kiedy założyłem sklep internetowy swojej różowej. Wyglądało to tak, że miała dość swojej pracy, ja swoją całkiem lubię, więc uznałem, że niech się różowa nie męczy, niech robi to co lubi. Teraz mija rok, sklep zarabia raczej tylko na ZUS i księgową, więc zastanawiamy się poważnie czy dalej tam działać, ale niech tam - robimy małe #rozdajo , bo jakby nie patrzyć, to nawet jak upadnie, to pierwsza działalność rok wytrzymała xD

Nagrodą będzie kupon na 100 zł ze sklepu Mydlasie.pl. Ogólnie jest to bardziej kobiecy klimat, ponieważ są tam półprodukty i surowce kosmetyczne, więc zachęcam Mirabelki do plusowania. Z drugiej strony zacny Mirek zawsze może zrobić prezent swojej drugiej połówce, a jeśli jesteś przegrywem i połówka się tylko chłodzi w lodówce, to prezent może dostać mama, siostra lub pani z warzywniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzcę wybierzemy wśród plusujących jutro (22.06) o 9.30.

Sklep: https://mydlasie.pl/
FB: https://www.facebook.com/mydlasie/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

#rozdajo #kosmetyki #biznes #pierwszymilion
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FunkyGogo: zrób tak, jak obecnie robi każdy przebiegły Janusz. Na OLX wrzucasz ogłoszenie, że dasz prace. W tytule dajesz nazwe sklepu - stanowisko: obsługa sklepu internetowego. Ogłoszenie wyróżniasz. Dodajesz jakiś tam opis, że osoba będzie zmieniać zdjęcia, dodawać asortyment, edytować opisy i takie tam. Twoje ogłoszenie otwiera tysiące osób i każdy z ciekawości wchodzi pod adres twojego sklepu. Ty nikogo nie szukasz, a ci debile nawet tego nie sprawdzają!

Takich
  • Odpowiedz
@FunkyGogo: targi to jedno, ale poszukajcie festynów i jarmarków w okolicach! Płaci się jakieś tam grosze za stoisko, a reklama naprawdę zacna. Tak jak pisali wyżej Insta, konkursy na fejsie, może wyślijcie jakiś prezent reklamowy tym instalaskom, one są łase na takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Kiedyś pracowałem w korpo w Wawie i pracowałem przy różnych akcjach z blogerami czy influencerami i mówiąc szczerze, jeśli chodzi o wzrost transakcji, to prawie zawsze było to niewidoczne. Oczywiście na dłuższą metę na pewno wzmacnia się świadomość marki, etc., ale przy bardzo ograniczonym budżecie staram się robić działania, które szybko dadzą jakikolwiek zwrot z inwestycji, żeby właśnie było na ZUS i księgową ;)
  • Odpowiedz
@agataen: Już mi wystarczy, że ostatnio różowa chciała mi robić jakąś kuracje czystkiem czy czymś takim - i niby przez mundial nie mógłbym pić piwa... ¯\_(ツ)_/¯
Także nie tylko mamuśki są walnięte pod tym punktem xD
  • Odpowiedz
@FunkyGogo: stawiałem parę stron dla mniejszych działalności. AdWordsy spoko, tylko pamiętaj, że 40% użytkowników internetu w PL ma adblockery ;)

Ja osobiście po prostu customizuję WordPressa, ale wiadomo, do sklepu się to nie bardzo nada - ale spinam strony z GoogleAnalytics, Google SearchConsole itp, wiem po jakich hasłach ludzie wchodzą na stronę, statystyki itp. Tutaj widzę takie głupie rzeczy jak, na przykład, macie w opisie:

Mydlasie.pl to sklep internetowy z naturalnymi półproduktami kosmetycznymi i ekologicznymi surowcami. Posiadamy szeroki wybór asortymentu i niskie
  • Odpowiedz