Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!

Za 2 tyg minie rok, kiedy założyłem sklep internetowy swojej różowej. Wyglądało to tak, że miała dość swojej pracy, ja swoją całkiem lubię, więc uznałem, że niech się różowa nie męczy, niech robi to co lubi. Teraz mija rok, sklep zarabia raczej tylko na ZUS i księgową, więc zastanawiamy się poważnie czy dalej tam działać, ale niech tam - robimy małe #rozdajo , bo jakby nie patrzyć, to nawet jak upadnie, to pierwsza działalność rok wytrzymała xD

Nagrodą będzie kupon na 100 zł ze sklepu Mydlasie.pl. Ogólnie jest to bardziej kobiecy klimat, ponieważ są tam półprodukty i surowce kosmetyczne, więc zachęcam Mirabelki do plusowania. Z drugiej strony zacny Mirek zawsze może zrobić prezent swojej drugiej połówce, a jeśli jesteś przegrywem i połówka się tylko chłodzi w lodówce, to prezent może dostać mama, siostra lub pani z warzywniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzcę wybierzemy wśród plusujących jutro (22.06) o 9.30.

Sklep: https://mydlasie.pl/
FB: https://www.facebook.com/mydlasie/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

#rozdajo #kosmetyki #biznes #pierwszymilion
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za 2 tyg minie rok, kiedy założyłem sklep internetowy swojej różowej


@FunkyGogo: czy to nie aby ty wspomogłeś pierwszy zakup w sklepie #rozdajo bonem na stówkę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

ps. czy różowa aktywnie wspomagała sprzedaż i jakkolwiek reklamowała biznes?
Czy tylko ty, chytry mireczku pomagałeś to i ówdzie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FunkyGogo: zainwestujcie jakiś zysk w SEM, bo z tego co widzę to brakuje wam klienteli. Tylko policz to dobrze ;) do pozycjonowania może pomóc postawienie bloga w tej domenie i regularne tworzenie dobrych treści.
  • Odpowiedz
Wyglądało to tak, że miała dość swojej pracy, ja swoją całkiem lubię, więc uznałem, że niech się różowa nie męczy, niech robi to co lubi.


@FunkyGogo:

choć oboje pracujemy jeszcze na pełne etaty.


no to pracuje czy nie pracuje? :>
  • Odpowiedz
@FunkyGogo: Wygląda bardzo fajnie! Trzymam kciuki, aby jednak interes się rozkręcił, bo wszystko wygląda czadowo :)

-

Szkoda, że dzieli nas kilkaset kilometrów, bo chętnie pomogłabym Wam ze zdjęciami produktów. Ale jak potrzebujecie stocków na blog albo social media, to mam nadzieję, że coś znajdziecie u mnie (kaboompics.com)
  • Odpowiedz
@FunkyGogo: teraz podstawą jest Instagram, pełno lasek co mają dużą widownię co chwilę coś promują, otwierają, testują, i teksty typ, że mają specjalny kod rabatowy dla falowersów itd. Powiem jedno ruszcie dupę! Tylko musicie cos wstawiać codziennie bez przerwy, komentować, obserwować inych szukać właśnie takich blogerek od kosmetyków i działać!
  • Odpowiedz
sklep zarabia raczej tylko na ZUS i księgową

słaba optymalizacja podatkowa. zróbcie sobie sp. z o.o. albo sp. z o.o. sp. k. to problem zniknie
  • Odpowiedz
@Crea na wypadające włosy szampon i żel albo ampułki Dermena dostępne praktycznie w każdej aptece. I do tego polecam zrobić badania TSH FT3 i FT4. To może być coś z hormonami. ;/ Sama właśnie tak znalazłam przyczynę mojego gorszego stanu włosów jak i cery
  • Odpowiedz
@FunkyGogo: z mojego reklamowego doswiadczenia (branża weselna) targetowanie reklam na fb to nieoceniona funkcjonalność. Wybieram zareczone kobiety i płacę tylko za te, które napiszą po usługę. Sklepy mają dużo wiecej funkcjonalności - polecam sprawdzić
  • Odpowiedz