Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy bylibyście w stanie wejść w związek ponownie z osobą, która was wcześniej rzuciła, a teraz deklaruje chęć powrotu? Czy bylibyście gotowi na wielką niewiadomą czy to wyjdzie czy nie, mając wcześniej sygnały, że z waszej relacji nic nigdy nie będzie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 58
PrzystojnaElfka: Ja bylam w sytuacji gdzie spotykalam sie z chlopakiem pol roku i wedlug mnie wszystko bylo w porzadku, dobre tempo (moj pierwszy chlopak). On postanowił sie ze chce sie rozstac bo jest miedzy nami malo bliskosci, ja nie umiem sie zaangazowac tak jakby on chcial. Bylo mi przykro ale rozstalismy sie bez zadnych awantur czy jakiegos obrazania kogokolwiek. Ciezko mi bylo sie pozbierac bo moj pierwszy facet ale jakos minęło
UwielbianyGóral: Wróciłabym jedynie wtedy kiedy bym nie wiedziała że z nikim innym mój były nie miał planów, czułości. Ktoś tu już napisał, że jak raz podjął decyzję o czymś, to znaczy że przełożył kogoś innego nad byłego. Co innego jakby ktoś był ileś lat całkiem sam, bez kontaktów z płcią przeciwną, może jakiś problem miał. Może bym wybaczyła. Ale jeśli nie, to byłabym głupia z powrotu i nieszczęśliwa prędzej czy później
NiebieskiBrowar: Szczerze radze zebys pomyslal/pomyslala po prostu o tym co czujesz. Cos cie ciągnie do tej osoby to wracaj i probuj. Poczytaj ile tu osob jedzie po bylych bo sa byli. Tutaj kazdy sie zachowuje jakby byl idealem i nigdy nie popelnil błędu. A ja wiem ze sa ludzi ktorzy boja sie zwiazkow, boja sie zaangazowac i moze naprawde sie zmienili i chca sprobowac. Wczoraj bylo wyznanie dziewczyny ktora z obawy
AnalogowyMirek: NiebieskiBrowar: Szczerze radze zebys pomyslal/pomyslala po prostu o tym co czujesz. Cos cie ciągnie do tej osoby to wracaj i probuj. Poczytaj ile tu osob jedzie po bylych bo sa byli. Tutaj kazdy sie zachowuje jakby byl idealem i nigdy nie popelnil błędu. A ja wiem ze sa ludzi ktorzy boja sie zwiazkow, boja sie zaangazowac i moze naprawde sie zmienili i chca sprobowac. Wczoraj bylo wyznanie dziewczyny ktora z