Wpis z mikrobloga

@FormalinK: Tak, bo tylko w Polsce jest chamstwo na trybunach i w strefach kibicach. Przecież to na Euro we Francji bydło z Rosji i Anglii #!$%@?ło się na trybunach i na ulicach jeszcze przed samym spotkaniu. To nie jest NBA czy NFL gdzie jedyne co robią fani to jest kiss cam i przyśpiewka "C'MON TIGERS/BULLS/CELTICS/COKOLWIEK".Jak chcesz uniknąć wulgaryzmów na stadionach to po prostu unikaj wydarzeń sportowych w całej Europie, bo wulgarne
@pawelososo: są mecze przegrane i słabo zagrane i są mecze przegrane o zagrane tak jak ten z Niemcami. Po obu powinniśmy być wierni szczególnie po Senegalu bo nie wiadomo czemu nikt nie miał formy (tzn. ja już wiem) i nic się nie układało. Ale czemu go ma być przyzwolenie na wygwizdanie? Nie rozumiem tego
@FormalinK: nie, byliby dumni po meczu walki. Widać to zresztą na każdym portalu. Musisz zapamiętać, że wynik to tylko wynik. Tutaj chodzi o zaangażowanie, jakie pokazuje nam np. Islandia, Maroko, Iran. Polska drużyna nie wyglądała jakby chciała wygrać i to najbardziej denerwuje.
@FormalinK: Bo zagrał total piach? Bo takie jest prawo trybun? Ten Janusz chłepczący piwsko na stadionie zapłacił za samolot/pociąg/paliwo, wylosował tudzież odkupił bilet za swoje bądź co bądź ciężko zarobione pieniądze, a tutaj Pan Piszczek, Milik, Zieliński, Szczęsny i Krychowiak podejmują rywalizację z Arabią Saudyjską o miano najgorzej grającej drużyny na turnieju. Przez miesiąc odpalając TV widzi facjatę Nawałki w reklamie Berlinek/Samsunga/Alior Banku/Leroy Merlin/HuyWieJeszczeCzego, Lewandowski wyskakuje z lodówki z emblematami Huaweia,
@VeleiN: o jaki ból dupska niezwiązany kompletnie z tematem. Kto tu ma problemy z logiką? Są przedstawieni jako małpy bo to pasuje do nosacza. Tyle. Tylko tyle i aż tyle. Oprócz tego małpy dobrane są w taki sposób, że uderzają trochę w etniczne stereotypy imigrantów w danych krajach, ale to akurat może być tylko moja interpretacja, bo nie do końca pasują.