Wpis z mikrobloga

@Lameme: czemu akurat wybrałeś 1/4 obrazka i tylko na tej części bazujesz? Trzy pierwsze małpy nie okazują nienawiści ani nic, a mimo to są przedstawione jako małpy.
Szkoda że w szkole są jakieś gówno przedmioty zamiast logiki. Później takie gimbusy mi zwracają uwagę XD
  • Odpowiedz
@VeleiN: byłeś w strefie kibica teraz na meczu? To byś wiedział o co chodzi. Wulgarne przyśpiewki #!$%@?ą fanów którzy nie są fanami. Nasi "kibice" w większości gwizdali na naszych po 1 połowie gdzie powinno ich ponieść do góry. Szmaciarstwo idzie w parze z wulgarnością a polscy kibice to właśnie tacy szmaciarze. BO MI SIE NALEŻY BO KUPIŁEM BILETY DO SOCZI A ONI PRZEGRYWAJO. Polacy potrafią być tylko dumni po zwycięstwie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VeleiN: Nie zesraj się, to po pierwsze xD
Odniosłem się do ostatniej części, bo jej nie wykluczyłeś, pisałeś więc o całym obrazku, "geniuszu" xD I to mi się nie zgadzało, dlatego też to skomentowałem
Jak już chcesz się dowartościować, że "yhhh, te gimby to nawet nie majo do mnie podejścia, podludzie jedne" to się najpierw zastanów zanim umieścisz gdzieś taki wysryw ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
@FormalinK: w dupie mam zachowanie polskich gówno kibiców. Moje komentarze odnoszą się do Anglików, Niemców i Francuzów, dlaczego są przedstawieni jako małpy mimo normalnego zachowania na obrazku?
  • Odpowiedz
Moje komentarze odnoszą się do Anglików, Niemców i Francuzów, dlaczego są przedstawieni jako małpy mimo normalnego zachowania na obrazku?


@VeleiN: Taka konwencja, zaczęło się od "polskiego" nosacza a inne gatunki małp reprezentują inne kraje, ale niekoniecznie wyśmiewają ich przywary, tak jak w przypadku sundajczyka.
  • Odpowiedz