Wpis z mikrobloga

@Bratkello: @Tommy__: Zagranicą takie niedopatrzenie powodowalo masowy odplyw klientow i przenoszenie rachunku do innego banku ktory przystąpił do apple pay. Ale to sie zapewne to sie w Polsce nie zdarzy, a szkoda. Przydalby się kop w dupe ING
  • Odpowiedz
@Tommy__: tak jak napisałem:

Ale to sie zapewne w Polsce nie zdarzy, a szkoda.

Tak naprawdę to klienci maja siłę, by narzucić firmom/bankom co chcą. Jeśli tylko działają razem...
  • Odpowiedz
@dob3k może to być też specyfika rynku, jak już mówiłem mam znajomych co mają topowe nowe androidy a i tak płacą kartą bo nie widzą sensu podpinania jej do telefonu, w sumie jak w 2016 płaciłem swoim nexus 5 to każdy czy się nie boję, bla bla bla przecież to idzie hackowac. Dzisiaj jest już lepiej ale sporo osób woli płacić kartą i tak
  • Odpowiedz
@Bratkello: mnie wkur&&li mydleniem oczy. Gdyby tydzień temu napisali, że nie wprowadzają to już wtedy mógłbym zamówić kartę w mBanku a tak zrobiłem to dopiero wczoraj. @ING_Bank_Slaski: straciliście moje zaufanie i gruby portfel lojalnego dotychczas klienta.
  • Odpowiedz
@dob3k: zdarzy, wszyscy znajomi z iosem ktorzy maja konto w nie-applepayowym banku dzisiaj idą założyć w mbanku a w tygodniu przeleją cały hajs na nowe konto :)
  • Odpowiedz
@Tommy__: Widzisz tu wlasnie jest istona roznica pomiedzy andkiem a ios. Andek nie jest zbyt bezpieczny. Twoj telefon z andkiem latwiej zhaczyc i uzyc. Moze to byc jakas trefna apka ktora zainstalowales nieswiadomie z oficjalnego sklepu a moze byc poprzez fizyczny dostep zlodzieja do Twojego telefonu i podpięcie go do pc celem zhaczenia.
Z ios to tak nie wyglada. Tu bez wiedzy i zgody wlasciciela nie zlobisz zbyt duzo. Placenie
  • Odpowiedz
@dob3k może to być też specyfika rynku, jak już mówiłem mam znajomych co mają topowe nowe androidy a i tak płacą kartą bo nie widzą sensu podpinania jej do telefonu, w sumie jak w 2016 płaciłem swoim nexus 5 to każdy czy się nie boję, bla bla bla przecież to idzie hackowac. Dzisiaj jest już lepiej ale sporo osób woli płacić kartą i tak


@Tommy__: xD co? Właśnie to
  • Odpowiedz