Wpis z mikrobloga

@dob3k no to daj coś nowego xD.

Ograniczenie zaufania trzeba mieć do wszystkiego. Apple też ciebie nie zawsze uchroni przed własną głupotą.

Bypass androida był sciema, przez parę lat nikt mi się nie włamał na telefon
  • Odpowiedz
@FLAC: Ios jest dla ludzi ktorzy cenia swoj czas i bezpieczenstwo a jak ktos ma za duzo wolnego czasu albo za malo pieniedzy albo nie zalezy mu na bezpieczenstwie to bierze androida.
Widac to swietnie na popularnosci systemow na swiecie.w krajach trzeciego swiata android jest dominujacy. W krajach rozwinietych ios jest liderem.
  • Odpowiedz
@dob3k: no nie rozpisuj się tak, szybciej zrobić kopypastę ze strony apple

jak ktoś jest za głupi aby funkcjonować w otaczającej rzeczywistości to potrzebuje produktu który będzie prosty jak cep i mu to funkcjonowanie ułatwi. Tyle w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tommy__: nie zmieniaj tematu co 3 sek. Pisze o exploitach ze wychodza co chwile i narazaja wszystkie androidy. Podalem Ci kilka. Jak masz problemy z przegladarka to jak znajde chwile to znajde Ci wiecej. Jak pisalem w andku wystarczy odblokowac tel i mozna placic i robic co chcesz. W ios to nie takie proste.
  • Odpowiedz
@dob3k to ty zmieniasz temat, ja się pytam jak hackowac Google pay i nie potrzebuje wysrywów, że jak ktoś mi zabierze telefon podłączy pod specjalna aparaturę I godzinami będzie hackowac to jest szansa, że mi coś ukradnie xD
  • Odpowiedz
@FLAC: Jasne. Tak sobie tlumacz. Przeciez to kwestia inteligencji userow. Androidowcy sa wybitnie inteligentni bo cwicza ta inteligencje czytajac recenzje apek zanim sciagna i caly czas sa czujni na niebezpieczenstwa zwiazane z tym systemem.
iksde
To jak jazda hulajnoga po piachu. Niby mozna ale po co skoro mozna prosciej i wygodniej po drodze a jazda po piachu i tak super kierowcy z Ciebie nie zrobi

  • Odpowiedz
@FLAC: widzisz roznica jest taka ze ja sobie doskonale (chyba lepiej niz Ty) zdaje sprawe z niedoskonalosci apple/ios. Nie zaskoczysz mnie niczym. Ani w androidzie ani w ios. Znam ich mocne i slabe strony. Tyle ze ja nie uzywam ios bo uwielbiam apple czy dlatego ze jest dla mnie synonimem statusu/luksusu. Uzywam bo w koncowym rozrachunku ma DLA MNIE wiecej plusow, a mniej minusow niz android. Oszczedza mi czas i
  • Odpowiedz
@dob3k: widzisz, różnica jest taka, że ja nie muszę pisać długich tyrad na temat co jest lepsiejsze, bo to po prostu wiem.

Jeśli odczuwasz potrzebę pisania takich tekstów, to tylko aby samego siebie utwierdzić. Gdzieś w głębi masz dylematy i szukasz potwierdzenia w otoczeniu.
  • Odpowiedz
@FLAC: oho wykopowa psychologia, odcinek 2137 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skad pomysl ze musze utwierdzic? Nie bądź smieszny. Uzywam andka czasem do dzis. Sporadycznie wprawdzie ale caly czas mam z nim do czynienia by byc na bieżąco.
A co do dlugosci komentarzy moj drogi szerloku to na kazdy temat bardzo czesto pisze sciany tekstu. By dokladnie wytlumaczyc nie pozostawiajac niescislosci a nie dlatego hy sie upewniac.
  • Odpowiedz
Apple pay kazda platnosc właściciel potwierdza poprzez touch/face id


@dob3k: Ty, no popatrz... Taka innowacja! A ja sobie od dwóch lat potwierdzam przez odcisk palca albo skan tęczówki. Tylko to się nie nazywa touch id, więc jest mniej bezpieczne, nie?

Generalnie pysznie się czyta jak sobie tłumaczysz wyższość czegoś nad czymś innym na podstawie arbitralnie wyrwanych z kontekstu cech. Jest lepsze, bo jest lepsze, bo ja tak mówię, mimo że coś innego było już od dawna i działa tak samo dobrze, no ale jest gorsze, bo
  • Odpowiedz