Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #xiaomi #zalesie #koty
Dziwny zestaw tagów, nie?

Musze powiedziec, że robot odkurzający xiaomi ma bardzo przemyślaną budowę. Co prawda musiałem stracić gwarancje żeby się o tym przekonać, ale Chińczyk musiał przewidzieć, że wcześniej czy później wjedzie on w jakieś gówno.
Tak się stało ostatnio.

Obudziłem się i idąc do łazienki zauważyłem straszny syf na podłodze w kuchni a robot jeździł po tym w kółko. Myślałem, że to żwirek z kuwety znów rozsypany ale było tego zbyt wiele. Po kilku sekundach dotarło do mnie co się #!$%@?ło.
Kot się zrzygał a odkurzacz w to wjechał i rozniósł na całą kuchnię i przedpokój. Gdybyście mogli poczuć to co ja wtedy czułem...
Pobierz Sleepwalker - #ciekawostki #xiaomi #zalesie #koty
Dziwny zestaw tagów, nie?

Musze po...
źródło: comment_05YkNJIlmVJlx3hkfB081AI1HqbUJ7zl.jpg
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sleepwalker: Ale ten odkurzacz aby zebrał to musi ganiać na wyższej mocy a wtedy jest głośny. Ni #!$%@? spać wtedy XD
Ja puszczam go jak jestem w domu albo jak wychodzę. Wcześniej upewniam się właśnie co do podłogi bo ostatnio wciągnął zaginioną skarpetkę różowej i wolał o pomoc xd Skończyło się tylko na przedwczesnej wymianie filtra :D
@Sleepwalker: aczkolwiek zawsze mogło być to gówno, net jest pełen świadectw właścicieli psów i odkurzaczy automatycznych, odnośnie rozsmarowanego wszędzie gówna, a tak to masz zdezynfekowaną kwasem solnym posadzkę;-)