Wpis z mikrobloga

Szukam dziewczyny, moje wymagania:
- ładna, co najmniej 8/10, wiek max do 30
- ma być szczupła, ew/ lekko pulchna, grubasek nie lubię
- musi być inteligentna i oczytania, nie czytasz nie idę z tobą do łóżka
- musi mieć niebanalne poczucie humoru i być urocza
- powinna zarabiać powyżej 10k/mc
- ma mnie kochać za to jakim jestem, pamiętaj dziewczyno: jeżeli nie możesz mnie znieść kiedy jestem najgorszy, to cholernie nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepszy.
- nie może być atencjuszką i pisać z chadami

Oferuję siebie, mocne 6/10, zaradny, inteligentny, z poczuciem humoru, skromny, same superlatywy. Ponoć idealny zięć (tak mi kiedyś powiedziała matka koleżanki, ale koleżanka mnie nie chciała i wpadła z jakimś chadem)

Propozycję proszę składać pod tym postem, ewentualnie na priv. Pamiętajcie panie, jestem tylko jeden, a oferta jest ograniczona czasowo, nie zastanawiajcie się zbyt długo, bo może wam okazja przelecieć koło nosa.

#heheszki #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wygryw #mirekszukazony
  • 82
@xandra: Nie sądzę, byś była w stanie mnie ocenić, po tym wpisie. Być może był on sarkastyczny, a może prawdziwy. Co ważniejsze, u mężczyzn nie jest najważniejszy wygląd, a przede wszystkim cechy charakteru i obycie. Oczywiście, mogę być przystojnym sebixem, z ubogim słownictwem, za którym latają karyńska. Ale też mogę być dobrym facetem, który ma zestaw świetnych cech charakteru, włącznie ze skromnością i mogę być przekonany o swej wartości. Także otwarcie