Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1365
Dzień drugi moich rządów w pracy. 7:30 mam telefon od kierownika. Po wczorajszej akcji cały dział ma kontrolę trzeźwości.
Wyniki kontroli
Na 47 osób nietrzeźwych było 24. Z czego 5 asów zdrowo #!$%@?. Rekordzista 2,6‰ w wydychanym powietrzu. Jednak nie on okazał się orłem tego dnia. Tytuł największego debila ma facet który zaraz po pomiarze na alkomacie poszedł #!$%@?ć na szatnie małpkę. Tłumaczył się tym że ten pomiar tak go zestresowal że aż musiał się napić.

Nie chce nawet wiedzieć ilu z nich rano przyjechało do pracy samochodem.

Co do Pana który wczoraj zaliczył bliskie spotkanie trzeciego stopnia że szlifierką to jeszcze żyje chociaż w stanie jest ciężkim.

#pracbaza #patologiazewsi
  • 66
@vegaushp u teścia w pracy. Serwis Fiata przejety po polmozbycie przez swego czasu bylych pracowników, a teraz panow prezesow ale z mentalnością byłego ustroju. Codziennie zrzuta na wodeczke i fajeczki i ciagle chodzenie na toast na stołówkę. Jednego dnia chyba ktos #!$%@? i przed brama ustawil sie patrol i badal alkomatem. 3 albo 4 zlapanych w tym prezes. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kiedyś miałam podobną akcję. To było niedługo po tym jak awansowałam na kierownika sklepu. Jedna z pracownic wybierała wynagrodzenie w kasie sklepu. O 10 rano przyszła po wynagrodzenie, żeby zapłacić rachunki przed pracą, bo miała na drugą zmianę (13:30 bodajże zaczynała się ta zmiana).
Dostała kasę i wszystko w porządku. O 13 przyszła, poszła się przebierać. Nie widziałam jej, aż do momentu gdy o 13:30 przyszła się zameldować. Ledwo stała na nogach,
Jak ktoś chce szybko podupaść na zdrowiu to polecam. Niby pełne bhp. Maski, wyciągi, kombinezony ale i tak gdzieś zawsze się trochę tego przedostanie.


@vegaushp: z ciekawości to co dokładnie szkodzi, sam wdychany pył aluminiowy czy są jeszcze inne narażenia?
@cojaczytam21 niestety, ona naprawdę nie wiedziała za co zostaje zwolniona. W swojej krótkiej kadencji miałam różne historie, człowiek naprawdę zastanawiał się czasem jak zaufać pracownikowi jak wywijaja takie numery.