Wpis z mikrobloga

Normiki wmawiają nam, przegrywom, że żeby zdobyć dziewczynę musimy chodzić w marynarkach, drogich koszulach, wydawać setki złotych na ubrania. Tylko zastanówmy się- ilu normików widzieliście tak ubranych? Ilu facetów z dziewczynami, których mijacie codziennie ma na sobie marynarkę, albo chociaż koszulę? Nie, oni chodzą w zwykłych koszulkach i bluzach, a pomimo to mają różowe paski. Czasami myślę, że te marynarki mają nas jakby ,, znakować". Zapraszam do dyskusji.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anoncio: O jakim znakowaniu Ty mówisz? xD Nigdy nie pomyślałem o kimś w marynarce "O, idzie oznakowany przegryw". Główna porada to to by ubierać się dobrze i w rzeczy które wam pasują a nie na przykład w rzeczy za duże lub za małe. Znajdź swój styl i w obrębie tego stylu ubieraj się dobrze. Jeśli to marynarki to spoko. Jeśli to koszulki? Też okej. Prawdziwy wygryw ubiera się dla siebie
  • Odpowiedz
@Anoncio: Nigdy nie zwracałam uwagi na to co ktoś nosi, w sensie jakiej marki. Szczególnie, że sama czasem chodzę po sklepach z używaną odzieżą, w poszukiwaniu czegoś ciekawego.¯\_(ツ)_/¯ Wystarczy, że ktoś potrafi dobrać koszulkę do spodni i już jest ok.
  • Odpowiedz
@magnificent_mind: W sklepach z używaną odzieżą nie ma nic złego, wręcz przeciwnie, gdy ktoś ma dobry gust to można tam kupić tanio świetne i dużo warte rzeczy. Sam tak nie robię bo nie lubię noszenia rzeczy po kimś, ale jest to dobry pomysł
  • Odpowiedz
@Przegryw_: Polecam:
spodnie w jednolitym kolorze, jeansy bez żadnych jasnych przetarć, nie ciasne rurki, ale też nie z szerokimi nogawkami, takie pomiędzy, które wyglądają porządnie, ale nie gejowo. XD
Koszulki najlepiej wybierać w neutralnych kolorach- białe, czarne, szare. I dopasowane do sylwetki. Nie za duże, nie za ciasne. Najlepiej bez nadruków (chociaż niektóre są spoko, np fandomowe albo jakieś małe napisy, które coś przekazują, z którymi osoba nosząca się zgadza, a nie "bo fajnie wygląda" czy "mama powiedziała, że będzie mi pasować").
Bardzo fajnie wyglądają kurtki skórzane/skóropodobne, koszule w kratę, kurtki jeansowe.
Unikać jasnych i kolorowych spodni (białe, niebieskie, musztardowe, jasnozielone).
Adidasy nie wyglądają dobrze poza sportowym ubiorem. Lepsze są trampki,
m.....d - @Przegryw_: Polecam:
spodnie w jednolitym kolorze, jeansy bez żadnych jasn...

źródło: comment_ME0jjl6lkx6bqSpOchC1hzjhZbymlX62.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Anoncio: @magnificent_mind: Poważnie to wstawiasz? xD Typ w zwykłym k---a białym t-shircie jak na wuefie to jest jakiś szczyt mody i elegancji? Albo wytarte trampki i dżinsy w------e na desce rozdzielczej, no super styluwa bulwo xD No ale typ ze zdjęcia ma mordę 10/10 to może założyć nawet dziurawy worek i będzie dobrze wyglądał
  • Odpowiedz