Wpis z mikrobloga

@DoDoLot: Nie to mialam na mysli. Po prostu, zanim znajde prawdziwa osobe, z ktora chcialabym sie sparowac, to musze przekopac aie przez setki takich profili, co jest uciazliwe. A sa zbyt nieudolnie zrobione, zeby ktokolwiek sie dal nabrac, wiec zadnej niespodzianki nie ma ¯\_(ツ)_/¯
@kthgg pełna zgoda, tylko skarżysz się, że pełno fake kont, zatem musisz znaleźć kogoś wiarygodnego, a wśród garstki wiarygodnych kogoś, komu chce się porozmawiać o dupie maryni... trzeba być pragmatycznym
@karski: Najpierw sie naucz, co znaczy pragmatyczny, bo ni w zab nie pasuje mi do kontekstu. Wiarygodnych wcale nie jest grastka, a jesli nie wygladasz jak ufoludek, to wieszosc chce z toba rozmawiac. A skarze sie nie przez to, ze nie mam chetnych do konwersacji, tylko dlatego, ze fake konta sprawiaja, ze caly proces jest znacznie wolniejszy,
@karski: Pragmatyzm to poniekad podejmowanie dzialan, ktore Twoim zdaniem maja byc skuteczne, no i wierzysz w ich uzytecznosc. Ja chce tylko poznac kogos nowego, z kim moge porozmawiac. Nie licze na zadna uzytecznosc, chce sie tylko dobrze bawic. Ale rozumiem, ze chciales uzyc trudnego slowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panie dorosly