Wpis z mikrobloga

Pierwszy z brzegu przyklad: najwieksza liczba czlonkow rzadu w historii. Kupowanie glosow za kase 500 plus. Ulaskawienie kaminskiego przez dude, dawanie kasy rydzkowi, podnoszenie podatkow ktore mialy byc zmniejszone, radni pisu w spolkach s panstwa, wicepremier od niewiadomo czego, zadluzanie kraju najszybsze w hiatorii, stawianie pomnikow , nadawanie nazw ulic i innych miejsc np imieniem matki kaczynskich, spolka srebrna....itd itd
@JasiuPierwszyIOstatni: najbardziej mnie rozwaliło jak kiedyś wzięli zdjecie z rozbicia jakiejś demonstracji w Rosji przez OMON, w ichniejszym moro i napisami w cyrylicy na mundurach, dali do tego opis, jak to rząd "dobrej zmiany" pacyfikuje demonstracje w Poznaniu, a pelikany to łykały jako pewnik i kreciły gownoburze w internetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lugal: Moment, bo sam dopiero teraz zauważyłem. Najpierw mowa o Dudzie (bo ten obrazek jest o nim), a teraz podpinasz działania rządu dobrej zmiany pod PADa. Jak masz krytykować Dudę, to wypominaj mu jego błędy a nie kolesiów z PiSu.

np znaczna czesc rolnikow, ktorym obiecano podowjenie doplat a teraz dostana mniej.

Mówisz o obietnicach wyborczych których powiedzmy śmiało nie dotrzymało 100% partii które wygrały wybory parlamentarne. Również ten argument nie
@JasiuPierwszyIOstatni: Duda to pis czy Ty nadal iwazasz ze duda jest niezalezny od woli koanczynskiego? Wiec nie trafiles Duda to dlugopis ktoey podpisuje co mu prezes poleci. No czasami zeobi szopke ze niby weto ale po pseudo zmianach podpisuje po 30 dniach ponownie.
Skoro tak Ci sie podoba Duda to moze napisz co z obietnic wyborczych zrealizowal duda ? Poza tym ze lepiej wyglada niz komorowski w niczym nie j3at lepszy.
Po drugie wiesz kto moze postawic przed TS

@lugal: Wiem że teraz jest trochę trudno, ale ja mówiłem nie tylko o obecnych czasach, ale wcześniejszych. By posadzić Jarka mieli blisko 3 lata.

Duda to pis czy Ty nadal iwazasz ze duda jest niezalezny od woli koanczynskiego

To tak samo poprzedni prezydent, co nie? Ale to nic dziwnego w systemie gdzie rola prezydenta byłaby lepsza gdyby go nie było.

Skoro tak Ci