Wpis z mikrobloga

Co ci juniorzy i juniorki wykręcają za wyniki na obecnych Mistrzostwach Świata w TSK to ja nawet nie. Sport na przestrzeni kilku lat tak się rozwinął, że obecni juniorzy, gdyby startowali jeszcze kilka lat temu śmiało rywalizowaliby w walce o medale z seniorami (a niektórzy chociażby obecnie, a co poniektórzy i tak to robią vide Haack wygrywając w -83kg 2 lata temu).

Jessica Buettner (-72kg, junior) kończy zawody z wynikiem -504kg. Dla porównaniu, dałoby jej to 3 wynik na Pucharze Polski w seniorach... wśród mężczyzn.

#uraktrenuje

#trojboj #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
urak666 - Co ci juniorzy i juniorki wykręcają za wyniki na obecnych Mistrzostwach Świ...
  • 17
@urak666: To co Jessica odwalila to kosmos. Piekny wysteo 9//9.
Teraz świniaki startuja, Richardson chyba sam sie nie spodziewal, że tak dobrze pojdzie bo w siadzie i lawie to na oko zostawil po 10-15kg. 410 nie wciagnie (tyle brakuje do 1000kg), ale gdyby te 3cie podejscia troche podciagneli to bylby 1000kg total w wieku 19 lat........
@masz_ty_rozum_i_godnosc: Pena też ładnie siadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może kogoś to przekona do siadania według metody starting strength xD
Niestety nie mam czasu, żeby oglądać za bardzo. Czekam na seniorów i kategorie do 83 i wyżej. Poziom rośnie tak szybko, że jeszcze kilka lat temu wszyscy jaralismy się Candito, który chyba miał nawet rekord USA w ciągu, a teraz... Patrząc na Instagrama to każdy dzwiga te
żeby go jeszcze bardziej zmotywować


@CthulhuFanatic: @urak666: Powiem szczerze, widząc takie wyniki (w tak młodym wieku) zastanawiam się po #!$%@? ja ćwiczę naturalnie cały czas, naprawdę. A z drugiej strony nie potrafię zdecydować się na bicie towaru z wielu przyczyn.
I tkwię w takiej gówno pułapce można powiedzieć.

Poza tym, juniorzy... to jest trochę jak z tym "wyciska 100kg w wieku 13lat WOW" Oczywiście skala kompletnie inna, ale rozumiecie o
Poza tym, juniorzy... to jest trochę jak z tym "wyciska 100kg w wieku 13lat WOW" Oczywiście skala kompletnie inna, ale rozumiecie o co chodzi. Jeżeli ktoś w wieku 20lat robi takie wyniki to oznacza że zaczął bardzo wcześnie treningi, od początku miał dobrego trenera, oraz w wieku kilkunastu lat zaczął walić wagon koksu.


@IntruderXXL: Ale co to zmienia? Przecież w każdym sporcie wszyscy zawodnicy na wyższym poziomie trenują od dziecka (uogólniając).
Mówisz, jakby 100% zawodników tam startujących była na ostrej bombie, ale tak nie jest.


@urak666: Yhy, sami naturale, wyniki których większość osób nawet na ostrej bombie nie zrobi NIGDY, oni w wieku ~20lat robią naturalnie :) Nie sądziłem że wierzysz w aż takie bajki...
@IntruderXXL, @urak666 - jakiś czas temu udowodniono iż sterydy podawane za czasów młodości mają wpływ na DNA danej osoby i nawet jeśli taka osoba potem przez XX lat nie będzie nic brała to i tak na jej wyniki bedzie wpływał ten fakt. Niestety nie pamiętam badań (jacyś Brytole) ale Scott Herman miał o tym filmik i to mozna spokojnie znaleźć. Problem (albo może zjawisko skoro zaraz wszyscy młodzi będą na bombie)