Wpis z mikrobloga

co te wykopki w jednych postach piszą że dziewczyny nie mają żadnych ambicji pasji i zainteresowań a jednocześnie patrzą na wszystkie tylko przez pryzmat czy by ruchali czy nie nieważne co która osiągnie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wypieracz: No widzisz, dla Ciebie Zuza jest obrzydliwa i aseksualna, dla mnie ta laska wygląda jakby jej jedyne ćwiczenia to były brzuszki i jakieś maszyny na gówno obciążeniu.

@krabozwierz: Tego komentarza jeszcze nie było. Wiesz, że trójbój to nie crossfit?

@LR300: Jak dla Ciebie związek sprowadza się do #!$%@? po ryjach to brawo. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@pywc: Tru dat, wyżej jakiś napisał
@Twinkle: a kto powiedzial, ze ma lezec i wygladac jak swinia. Co za pokretna logika. Dla mnie osobiscie taka sylwetka wyglada calkowicie nieatrakcyjnie. Z tego co czytam, dla wiekszosci tutaj rowniez.
@Twinkle: Z Twoich odpowiedzi wynika, że jesteś osobą, która absolutnie nie przyjmuje do siebie faktu, że ktoś może mieć inne zdanie niż Ty. W takim wypadku natychmiast wyolbrzymiasz cudzą opinię (tę nieprzychylną Tobie) do rangi absurdu, albo atakujesz argumentem, który nie ma żadnego merytorycznego sensu (np. "pokaż swój brzuch"), a następnie ją z tego powodu dumnie obalasz.
@Twinkle: weź nie #!$%@?. Serio. Nie każdy musi podziwiac takie sylwetki. Nikt nie kwiczy, to normalne wyrażanie opinii. To ty masz jakieś problemy widzę. Dziewczyna dla mnie i większości mało atrakcyjna. Tyle