Wpis z mikrobloga

@Legendowsky absolutnie nie chodzi mi o to. Po prostu nasz naród ma to we krwi, że widzimy czyjś sukces to mu nie gratulujemy i nie cieszymy się razem z nim, tylko jeszcze hejtujemy "JAK TO ON #!$%@? MA NIEDOBRZE". No ale coż, taki to już atrybut polaka cebulaka.
@Twinkle: po co caly czas gadasz czy ktos jej dorownuje forma czy nie? Co to ma #!$%@? do rzeczy? Na TYM zdjeciu wyglada obrzydliwie i aseksualnie, gowno komentujacych obchodzi ile podnosci, ile poswiecila czasu, ze to taka pozycja, ze sie spiela, ze takie swiatlo. Rozumiesz? Oceniamy ja po tym jednym zdjeciu na ktorym wyglada zle pod katem estetyki ciala kobiet. Zalaczam zdjecie zeby ci pokazac jak wyglada dziewczyna ktora cwiczy, wyglada
Pobierz
źródło: comment_aXrAz2nImM8BxPopUMgk6cgmLFI2gO42.jpg
Nie gnoję ich za własne zdanie tylko za to jak je wyrażają.

@Twinkle: Robili to trochę w bardziej dosadny sposób, ale nie uważam, że trzeba robić z tego powodu taką grandę i na ludzi naskakiwać. Zdecydowanie przeginasz z bronieniem jej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Twinkle: to Ty nie wiesz, że do tego wylotowego szamba takich przynęt nie wrzuca :O w sumie nie dziwią mnie takie oceny po tej społeczności #!$%@?ów którzy pacjentkę po jednej fotce (jeszcze do tego specjalnie udtawionej po to żeby te mięśni brzucha uwidocznić) oceniają
bo zwykle to ulance. Nie pamiętam jak się nazywa dziewczyna, która ostatnio zdobyła zloto w swojej kategorii, a wygląda ... No jest delikatnie mówiąc ulana.

Jest otyła.


A jej konkurentka to https://www.instagram.com/ivweissenberg/


@lisku_chytrusku: Już nie chce mi się nawet podejmować dyskusji któryś raz na ten temat. Nie znasz się, ale się wypowiesz. Nie mam pojęcia o jakie zawody ci chodzi. Rok temu Isabella przegrała z Kimberly Walford oraz Castellain Ana. Obu
@IntruderXXL Dokładnie. Ludzie myślą, że ona tak wygląda cały rok. wystarczy, ze przez 2 dni będzie jeść mak donalda i six pack nie będzie juz tak zarysowany. tak samo moze byc np. podczas okresu, gdzie organizm trzyma duzo wody. taka sylwetka wymaga czasem głodzenia się i brak możliwości picia wody. Druga sprawa, ze ona na tym zdjęciu napina miesnie, żeby byly lepiej widoczne.