Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wypieracz: Skoro oceniasz dziewczynę wyłącznie po wyglądzie, a nie po tym co osiągnęła i aspektach ubocznych zdjęcia to musisz być strasznie płytki.
Nie wiem co ona ćwiczy, ale wygląda jakby tego nie robiła. :)

@push3k-pro: To fajnie, ale ja też mam prawo robić co uważam. Tak samo, jak oni nadali sobie prawo do wyzywania jej.

@Gilbert: No cóż, może kobiece dni. :)

@marian9131: W overall wiele, ale nie
@Twinkle:

To fajnie, ale ja też mam prawo robić co uważam. Tak samo, jak oni nadali sobie prawo do wyzywania jej.

Zazwyczaj takie coś tutaj jest olewane.

@tky9:

Swoją drogą to jej forma mniej wyciachana, znalazłem na jej FB. Nie wiem, czy to tak "ohydnie" wygląda.

Na zdjęciu w op wygląda lepiej. Fajnie, lubię umięśniony tyłeczek, ale jednak jak kobieta jest chuda, a nie napakowana tak, że jest szersza w
@push3k-pro: Ale wiesz, że to genetyka? To tak, jakby jakaś kobieta się czepiała, że nie masz tak wąskiej talii i szerokiej linii barkowej jak jakiś inny facet, mimo że tyle samo pracowaliście na dany procent tkanki mięśniowej i tłuszczowej, a efekt jest także podobny. One mogą rywalizować na poziomie tkanki tłuszczowej, bo stosunek biodra-talia to już wyłącznie kwestia genetyki.
Ale wiesz, że to genetyka?

@tky9: Tak, wiem. Kobita nabrała takiej masy mięśniowej dzięki długotrwały,m ćwiczeniom, co widać na różnych jej zdjęciach, sprzed tej masy, że kiedyś wyglądała wyraźnie bardziej kobieco.

One mogą rywalizować na poziomie tkanki tłuszczowej, bo stosunek biodra-talia to już wyłącznie kwestia genetyki.

Bełkot i j.w.
Każdy człowiek przed nabraniem większej masy mięśniowej ma wyraźnie mniejsze barki. U kobiet to widać zawsze, tak samo u facetów, którzy zaczynali
@push3k-pro: Już nie chce mi się dyskutować serio, bo odpowiedź będzie zawsze taka sama: kwestia gustu niby. Ale tak tylko Ci napiszę, że każda kobieta, która ma jakiekolwiek aspiracje i traktuje siłownię w miarę poważnie, a nie na robieniu samej dupy zawsze chce, żeby te barki były mocno rozwinięte. Nie wiem zresztą, co w tym niekobiecego. Masz prawo do własnej opinii.

PS. Barki są jednym z najważniejszych kryteriów przy ocenianiu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: No dobra, ale ona jest tak docięta na zawody. Trójboiści ścinają tylko do zawodów/na lato. Normalnie trzymamy sporo % fatu (ja jakieś dobre 28) żeby mieć siłę na mocne treningi i bicie rekordów. Ba, nawet kulturyści sylwetkowi poza okresem marzec-wrzesień (starty) zalewają się do 25-30% bo zwyczajnie nie mieliby siły na życie i treningi, a formą co roku trzeba zaskakiwać.
Masz tutaj zdjęcie mojego kumpla, aktualnego mistrza polski, dociętego pod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tky9: No niestety, tak wybrał. Sylwetkowe to straszne gówno.
Dopiero po napisaniu tego komentarza wyświetlił mi się następny.

@patrzpan: Zawsze były i zawsze będą.