Wpis z mikrobloga

@IzsaW: Pracowałem fizycznie zagranico. Kilka rad dla Ciebie mam
1. Żarcie nie jest wcale droższe. Jest może 10-15% droższe (jajka, makarony itp) ale jest lepsze w smaku. Dodatkowo taniutkie piwko i whisky zrekompesują Ci te minimalnie wyższe ceny niż w Polsce. 6pak snikersów to jakieś 5zł na przykład.
2. Kupujesz zgrzewkę wody za 1.5 euro i jest w niej 1E samej kaucji. Zwrotne w automacie który da Ci rabat na zakupy.
@IzsaW Spałem na podłodze, jadłem pizzę z mirkofali i ucząc się niemieckiego przy okazji nauczyłem się tureckiego i arabskiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
życzę Ci byś mógł czym prędzej żyć w Polsce i byś znalazł tu odpowiednią pracę o co jest coraz łatwiej (co nie oznacza że łatwo) inaczej będziesz miał życie koczwonika tułacza i zawsze (ZAWSZE) będziesz tam obcym z niskim(niemal najniższym statusem społecznym) co gorsza twoje dziecko też.
@IzsaW: a ja Ci życzę jak najlepiej, by Ci się wszystko ułożyło i byś szybko ściągnął do siebie rodzinę, do odważnych świat należy. Żyje się tylko raz. A do Polski możesz zawsze wrócić i jakoś tutaj też Ci się ułoży. Powodzenia Mirku!!!