Wpis z mikrobloga

Hej. Kupiłem sobie wreszcie dziś motocykl 125ccm.Planuje nauczyć się na nim jeździć bo narazie miałem doczynieni tylko raz ze skuterem kilka lat temu :P

Ale kończąc offtop szukam dwóch kasków dla mnie i mojej dziewczyny. Budżet mamy 200zł. Jakich firm kasków unikać a jakich polecacie szukać. Dzięki z góry wielkie za pomoc.

Uprzedzając pytania motocykl to Kymco z 2001r.

#motocykle #kask #pomoc #motoryzacja
  • 38
@Shogun667: nie słuchaj ich, kup kaski w jakimś lepszym sklepie z tego typu sprzętami. Nie jakiś salon "rower and skuter" tylko normalnie tam gdzie sprzedają takie sprzęty w różnych cenach.

Unikaj kasków bez szczęki, wprawdzie chronią czaszkę za to w przypadku gdy padniesz na twarz to jednak nie jesteś w żadnym stopniu chroniony.

Nie wiem skąd jesteś żeby polecić Ci jakiś sklep.

Tylko pamiętaj, te kaski tańsze są jedynie po to
@Shogun667: Bóldupujesz bo ludzie dobrze ci życzą i chcą dać dobre rady? Sam zaczynałem od motoroweru i kasku za 20zł z allegro, i wiem jaka jest różnica pomiędzy nim, a normalnym kaskiem. Możesz kupić jakieś gówno za parę złoty i jeździć, pewnie ci się nic nie stanie ale nie oczekuj że kupisz słaby kask i wszyscy ci będą przyklaskiwać jaki to mądry i oszczędny jesteś